Jaki zegarek wybrać na prezent dla pana młodego?

tissot

tissot

Tradycja w wielu polskich domach nakazuje obdarować świeżo upieczonego zięcia dobrym zegarkiem, który jest symbolem niezawodności i precyzji.

To jaki zegarek dostaje pan młody wiele mówi o rodzinie do której wchodzi. Przed wojną najczęściej prezentem były złote, szwajcarskie zegarki. Kiedy ktoś miał taki na ręce wiadomo było, że jego rodzina to zamożna i szanująca tradycję społeczność.

Dziś nie jest to takie oczywiste ponieważ wielu mężczyzn preferuje sportowy styl bycia a przyznają Państwo, że do dżinsów i podkoszulka złoty zegarek raczej nie pasuje. Z drugiej strony mężczyzna bez porządnego zegarka jest niepełny. Ponieważ to właśnie rzut oka na zegarek i buty pozwala ocenić z kim właściwie mamy do czynienia.

Szwajcarskie firmy doskonale to rozumieją. Dlatego dziś złoto zastąpiono szlachetną stalą a stylistyka męskich zegarków pasuje do każdego typu odzieży. Wiodącym producentem takich czasomierzy jest marka Tissot, która nieprzerwanie od 1853 roku kultywuje tradycję wytwarzania najbardziej eleganckich i niezawodnych zegarków.

Nie bez znaczenia jest ich cena. Na szczęście koszt zakupu oryginalnego Tissota to nie równowartość nowego Audi. Większość średnio uposażonych osób może pozwolić sobie na wydatek rzędu 2000 zł z okazji wydawania córki za mąż. Wiadomo jednak, że nie każdy jest skłonny do wydania takiej kwoty na zegarek. Dlatego osoby z Tissotem na ręku postrzegane są jako poważny partner w biznesie, mający wsparcie w swojej rodzinie i ustabilizowany finansowo.

Atutem Tissota jest też duży wybór modeli zegarków co sprawia, że rzadko widuje się razem dwie osoby noszące ten sam model zegarka. Tissot może więc łączyć ale nie wprawia w zakłopotanie, pozostawiając margines do wyrażenia własnej indywidualności.

Oprócz niewątpliwych zalet stylistycznych zegarki marki Tissot cechuje również doskonała jakość. Szafirowe szkło, które się nie zarysowuje, tradycyjny, precyzyjny i niezawodny szwajcarski mechanizm gwarantujący punktualność oraz elegancki pasek na rękę – to cechy wyśmienitego czasomierza.

Warto więc pomyśleć o odpowiednim przyjęciu zięcia do rodziny. W końcu to on będzie opiekował się naszą córką i siostrą. To on kiedy będziemy w podeszłym wieku ma nas wspierać i pomagać. Warto by poczuł się mile widziany i poniekąd zobowiązany wchodząc do tak dobrej rodziny jak nasza.