Romantyczne stroiki ślubne od Bel Aire Bridal

stroiki ślubne

Starannie dobrane stroiki ślubne i inne dodatki potrafią zwielokrotnić efekt i uczynić kreację panny młodej jeszcze piękniejszą. Wciąż najważniejsza pozostaje suknia ślubna i to do niej należy dobierać resztę, ale to nie znaczy, że tę resztę można zaniedbać. Poniżej kilka inspirujących propozycji, pochodzących od firmy specjalizującej się w modzie ślubnej – Bel Aire Bridal.

stroiki ślubne

Dość często niedoceniane są wszelkie akcesoria, które mogą zdobić głowę panny młodej. Aureola z kamieni szlachetnych i pereł, połączone z podobną wstęgą na talii, dodają kobiecie wielką moc czaru oraz błysku. Przy takiej kompozycji nie potrzeba już nawet więcej biżuterii.

stroiki ślubne

Kwieciste wzory są kolejnym krzykiem mody ślubnej w ostatnim czasie. Jeżeli jesteś miłośniczką natury, daj temu wyraz podczas swojej uroczystości ślubnej. Przedstawione na zdjęciach propozycje są romantyczne i słodkie, idealne na śluby na łonie natury.

stroiki ślubne

Wiele kobiet wciąż decyduje się na proste i tradycyjne suknie ślubne. W takim przypadku, w podobnym tonie należy również dobierać akcesoria. Jeśli jesteś panną młodą, która wyznaje filozofię, że „mniej znaczy więcej”, wówczas pokochasz minimalistyczną opaskę na głowę. Subtelnie podkreśli ona Twoje piękno.