Bukiet kwiatów na ślub

bukiet kwiatów na ślub

Bukiet kwiatów na ślub to dopełnienie kreacji i podkreślenie urody panny młodej. Trudno wyobrazić sobie pannę młodą bez towarzystwa kwiatów. Stanowią one istną symbiozę i znakomicie ze sobą współgrają.

Kwiaty świetnie wpisują się w ślubną atmosferę i ciężko wyobrazić sobie ceremonię bez nich. Niektóre kobiety jednak chcą uczynić swój ślub nieszablonowym i wyróżnić go pod każdym względem. Zobaczmy, jak można stworzyć oryginalne bukiety, które będą czymś więcej niż kompozycją kwiatową i wywrą wrażenie na ślubnych gościach.

Jednym z najlepszych sposobów może być zaprojektowanie bukietu, na który nie będą się składały naturalne kwiaty. Można w takim celu wykorzystać sztuczne albo jedwabne kwiaty i z nich uformować ciekawą kompozycję. Plusem takiego rozwiązania jest długotrwała pamiątka – takie bukiety będą trwać wiecznie. Dodatkowo jest to nieco tańsza opcja niż wykorzystanie naturalnych kwiatów.

Warto jednak wykorzystać fakt, że kwiaty mogą zostać wykonane z różnych materiałów i puścić wodze wyobraźni. Romantyczne i symboliczne będzie stworzenie kwiatów z listów miłosnych, które para do siebie przesyłała, a na koniec jeszcze ich ozdobienie. Można również zakupić gotowe już bukiety wykonane z luksusowych materiałów, na rynku znajduje się całkiem sporo tego typu ofert.

fot. Ly Thien Hoang (Lee) źródło: flickr com