Ślubna kolekcja Pronovias 2017

Pronovias

Kilka tygodni temu w Barcelonie została zaprezentowana najnowsza kolekcja ślubnego domu mody Pronovias.

PronoviasNa kreacje wypuszczone pod okiem dyrektora kreatywnego firmy, Herve Moreau, czekało wiele kobiet na całym świecie.

suknie ślubneNa wybiegu pojawiło się wiele supermodelek, a sam pokaz przyciągnął tłumy gości, jednak nie ma się czemu dziwić. Pronovias to bardzo uznana marka. Pierwsza na scenie pojawiła się jedna z głównych gwiazd wieczoru, czyli Irina Shayk. Następnie wszystkim zaprezentowała się Romme Strijd, która w swojej kreacji również wyglądała olśniewająco. Jej suknia miała dosyć prosty design, ale jednocześnie perfekcyjnie dopasowany.

Pronovias 3Kreacje w większości nie były przekombinowane, a niektóre z nich posiadały subtelne dodatki, takie jak pagony z piórami, długi tiul czy ozdobione kryształami rękawy. Suknie zostały uszyte w nowoczesnym stylu z ostrymi cięciami na plecach. Nie brakuje także seksownych wariantów z pięknymi szyfonami, ozdobnym tiulem czy po części odsłoniętymi udami.

Pronovias 2W kolekcji znaleźć można także suknie odnoszące się do epoki baroku, jednakże do każdej takiej kreacji dodano również nowoczesne elementy, np. wewnętrzne kieszonki czy falowane baskinki.