Ślubna bielizna

bielizna ślubna

Ślubna bielizna to temat rzadko poruszany publicznie. Jednak każda panna młoda ma inne ciało i jednocześnie każda panna młoda chce być nieziemsko pociągająca podczas nocy poślubnej.

Odpowiednio dobrana bielizna ślubna może sprawić, że partner będzie czuł się jak w siódmym niebie i przeżyjecie cudowny czas. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku sukni ślubnej, bielizna powinna odzwierciedlać osobowość panny młodej oraz łączącą Was relację. Na jej wybór warto poświęcić trochę czasu, tak więc zacznij się za nią rozglądać minimum na dwa tygodnie przed ślubem.

Rozważ zakup dwóch różnych kompletów bielizny – jeden w czasie, kiedy będziesz nosiła suknię ślubną, drugi natomiast już na sam wieczór. Jeżeli chodzi o kolorystkę, to podążając za tradycją, powinna mieć ona odcień bieli, ewentualnie kremowy.

Pozostań przy tych barwach, jeżeli chodzi o bieliznę ślubną, natomiast w nocy pokaż swój charakter. Kolory pastelowe nadają się dla słodkich i konserwatywnych kobiet, z kolei czerwień, czerń czy granat są idealne dla uwodzicielskich panien młodych.

Bielizna ślubna

Jeżeli chodzi o elementy bielizny, to także tutaj możecie wybierać spośród różnych opcji. Tradycjonalistki wybiorą z pewnością stanik, natomiast bardziej nowoczesne kobiety mogą zdecydować się na bieliznę typu teddy. Okrywa ona zmysłowo większą część ciała i działa pobudzająco na mężczyzn.

Panny młode mogą też zdecydować się na gorseciki czy bieliznę bustier, która dobrze dobrana potrafi działać na zmysły. Z kolei dla uwydatnienia seksapilu nóg, warto jest zainteresować się pasem do pończoch, który spoczywa na udach kobiety. Takie pasy można dostać w różnych kolorach i stylach, dopasowując do całej reszty bielizny ślubnej. Dodając do tego seksowne pończochy… Partner oniemieje.

Zamiast kupować każdy element bielizny osobno, warto jest poszukać od razu gotowych zestawów. Rozwiązanie takie pozwoli zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Będzie się miało także pewność, że bielizna ślubna jest dopasowana pod względem koloru oraz stylu.

fot Roland Selivanoff źródło: flickr com