Kilka propozycji na bukiet do ślubu

bukiet do ślubu

bukiet do ślubuWybór bukietu ślubnego dla Panny Młodej to bardzo ważna sprawa. Nie jest to proste zadanie i jak same wiecie bardzo ciężko się na coś zdecydować, tym bardziej że teraz jest do wybory cała masa wszelkiego rodzaju kwiatów.

Wiadomo wybór kwiatów jest także uzależniony od pory roku , ale jeśli na jakimś bukiecie ślubnym bardzo nam zależy wszystko da się teraz zorganizować. Bukiet ślubny jest jakby dopełnieniem całej stylizacji ślubnej i musi pasować do sukni jak i być w guście panny młodej . Zatem od czego mamy zacząć aby dobrać odpowiedni bukiet ? Otóż najlepiej na początek zapoznać się z wszelkimi propozycjami na bukiety ślubne.

Być może wtedy coś nam się bardzo spodoba i przypadnie do gustu . Warto także rozeznać się w temacie które kwiaty jak się zachowują bo wiadomo takie bukiet musi przetrwać kilka ładnych godzin oraz jakie bukiety ślubne są teraz na topie, jakich kwiatów obecnie się używa. Jeśli mniej więcej wiemy już, co nam się podoba, zastanówmy się czy będzie to pasować do fasonu i koloru naszej sukni ślubnej bo jak wiecie wszystko musi ze sobą fajnie współgrać .

Z białą suknią większość kwiatów komponuje się dobrze więc sądzę że nie będzie tutaj większego problemu , gorzej będzie przypasować coś pod gust panny młodej .Jest kilka bardzo modnych i ponadczasowych rodzajów bukietów ślubnych, bardzo popularnymi bukietami są bukiety z frezji . Frezje to idealny wybór jeśli zdecydujecie się na ślub w romantycznym stylu. Ten bukiet ślubny pozwala na różnorodność dodatków. Frezje są w różnych kolorach także tutaj można także nieco pofantazjować. Bardzo piękne mogą się okazać także goździki które są takim kwiatem ponadczasowym i jeśli planujecie wesele w stylu vintage to nadają się idealnie . Oczywiście nie można nie wspomnieć o klasyku czyli różach , to klasyk, który od wielu lat króluje na ślubach i weselach. Kolorów mamy mnóstwo czerwone, herbaciane, różowe jest w czym wybierać , ale najważniejsze by pasowały do całej stylizacji i charakteru wesela. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się także piękne i dość duże bukiety z piwonii. Jest to taka nowość ale bardzo piękna na ślub w letniej scenerii. Cudowne mogą się okazać tulipany , które bajecznie wyglądają w bukiecie ślubnym . Jeśli tylko myślicie o ślubie na wiosnę będą one idealnie się nadawały. Propozycji jest wiele tak jak i gustów, każdy może wybrać coś dla siebie. Najpiękniejsze rzeczy biorą się wprost z natury i nic więcej nie potrzeba, każdy kwiat ożywi i doda uroku uroczystości .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *