Ślub w stylu vintage

ślub vintage

Jeśli jesteś zakochana w stylu vintage i właśnie tak chcesz się zaprezentować podczas swojego ślubu, to nie może się obejść bez odpowiednio dopasowanej biżuterii.

W modzie styl vintage cechuje się noszeniem odzieży z innej epoki, aktualnie dużą popularnością w tym względzie cieszy się okres początku XX wieku, kiedy to prym wiodło Art Nouveau. Chcąc pokazać się na ślubie w takim stylu, dobrze jest wcześniej zrobić przegląd sklepów vintage i poszukać inspiracji. Wbrew pozorom wybierać można naprawdę spośród wielu kreacji. Zazwyczaj są one teraźniejszej produkcji i zostały po prostu utrzymane w starodawnym stylu. Jeżeli nic nie trafia w Twoje gusta, możesz nawet poprosić o wykonanie tego rodzaju biżuterii na zamówienie specjalnie dla Ciebie.

Jednakże jeśli chcesz mieć na sobie oryginalne elementy z innej epoki, takie same jakie nosiła wiele lat temu inna panna młoda, to nic straconego. Swobodnie można znaleźć sklepy oraz strony internetowe, które specjalizują się w sprzedaży oraz wynajmie oryginalnej biżuterii vintage. Zazwyczaj oferowane produkty są w dobrym stanie, ale jednocześnie wręcz czuć od nich historię. Taka biżuteria pozwoli Ci poczuć się jak panna młoda z poprzedniego stulecia.