Ślub marzeń w Grande Velas Resort

Ślub marzeń

Ślub marzeń w Kurort Grande Velas Resort of Mexico oferuje ludziom sukcesu naprawdę niesamowity ślub i wesele.

Jedyny szkopuł to koszt takiej uroczystości, gdyż trzeba mieć odłożone 2-3 mln dolarów. Jednakże pary, które mogą sobie pozwolić na taki wydatek, mogą cieszyć się iście królewskim ślubem.

Sam pakiet ma wymowną nazwę – Billionaire’s Wedding.

Wszystko zaczyna się w Stanach Zjednoczonych, gdzie prywatny samolot zabiera parę młodą wraz z gośćmi (maksymalnie 100 osób) do Meksyku. Na miejscu czeka osobista obsługa czy wykwalifikowani masażyści. Do tego dochodzą spersonalizowane ręczniki dla nowożeńców, tequila, basen, szampan i wiele, wiele więcej.

Wieczorem rozpoczyna się tzw. Fiesta Blanca, czyli właściwa uroczystość. Para młoda może zdecydować, kto będzie swoim śpiewem zabawiał gości, a lista jest naprawdę imponująca: Gavin Degraw, Meghan Trainor, Diana Ross, Lenny Kravitz, Demi Lovato czy Kelly Clarkson.

Ślub marzeń

Wyborem kreacji ślubnej też nie trzeba się zbytnio przejmować – wszystkim zajmie się Michael Costello. Wystarczy nadmienić, że ubierał on takie gwiazdy jak Beyonce, Jennifer Lopez czy Lady Gaga, aby być spokojnym o swój wygląd podczas tego wyjątkowego dnia. Zatrudnieni fotograf i kamerzysta również są z najwyższej półki.

Oczywiście wcześniej cały czas jest się w kontakcie z organizatorami ślubu, aby móc zgłosić swoje sugestie i spersonalizować uroczystość. Ekipa organizacyjna zadba o to, aby nawet najmniejsze zachcianki pary młodej były wzorowo zrealizowane.

Więcej na temat życia ludzi sukcesu przeczytasz na lifeandmore.pl