Suknie ślubne od David’s Bridal

Suknie ślubne od David’s Bridal
Każda panna młoda, szukająca naprawdę dopasowanej i pięknej sukni ślubnej, powinna bliżej przyjrzeć się ofercie amerykańskiej marki David’s Bridal.

Pierwszy sklep powstał już w 1950 roku w Ford Lauderdale, na Florydzie. Był to początek bardzo dynamicznie rozwijającej się marki na rynku ślubnym, która bardzo szybko zyskała sobie bardzo duże uznanie. David’s Bridal zawdzięcza swoją renomę przede wszystkim niezwykle szerokiej ofercie. W markowych sklepach znaleźć można suknie ślubne wszystkich rozmiarów, dzięki czemu każda panna młoda może poczuć się wyjątkowa. David’s Bridal posiada swoje punkty sprzedaży już w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie. Najwięcej oczywiście w Stanach Zjednoczonych, ale markowe sklepy znajdziemy także w Portoryko, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.

Suknie ślubne

Ponad 60-letnie doświadczenie sprawia, że w David’s Bridal doskonale wiedzą, czego oczekuje każda panna młoda. Firma specjalizuje się w sprzedaży sukni ślubnych oraz sukienek na zabawę podczas wesela. Marka przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości oraz podążania za trendami. Na Manhattanie mieści się studio firmy, której pracownicy podróżują po całym świecie w poszukiwaniu inspiracji.

Suknie ślubne

David’s Bridal oferuje także szereg akcesoriów, dzięki czemu jest w stanie skompletować całą kreację dla panny młodej na dzień ślubu. Ceny za suknie ślubne posiadają naprawdę bardzo szeroki zakres – od 295 funtów do nawet 1650 funtów, włączając w to projekty takich designerów jak Oleg Cassini, Galina Signature, White by Vera Wang czy Zac Posen.

SUKNIE ŚLUBNE