Ręcznie robione akcesoria dla pana młodego – przedstawiamy markę FeinFein

dla pana młodego

dla pana młodego

Przy okazji organizowania wesela jest to załatwienia mnóstwo drobnych dodatków – suknie, kwiaty, biżuteria, buty i tak dalej. Co ciekawe, w natłoku obowiązków organizatorzy mogą zapomnieć o dodatkach dla pana młodego. 

Na rynku tę niszę wypełniła marka FeinFein, która zyskała uznanie głównie przez to, że proponuje dodatki dla pana młodego reprezentujące bardzo wysoki poziom jakości. Kolekcja FeinFein obejmuje akcesoria wykonywane na zamówienie, a więc dostosowane do indywidualnych potrzeb pana młodego.

FeinFein jest wysokiej jakości marką spersonalizowanej biżuterii dla mężczyzn. Pojawiła się ona na rynku europejskim w 2012 r. Proponuje ona znakomite, nowoczesne, srebrne spinki do mankietów i klipsy do krawata dla panów młodych i drużb z całego świata. Chłodna estetyka połączona z wysoka jakością i zastosowaniem szlachetnych metali to znaki rozpoznawcze tej marki. Każdy klient może wybrać model i następnie go spersonalizować, tak aby pasował do jego stylu. Na przykład, spinki do mankietu mogą mieć wygrawerowane inicjały.

pana młodegoOferta FeinFein została opracowana także pod tym kątem, aby panna młoda mogła wybierając odpowiednie dodatki sprawić prezent przyszłemu mężowi. Każdy produkt jest starannie wykonany i pokryty matową powierzchnią, odporną na przebarwienia, zarysowania i nieestetyczne odciski palców, które odbierają luksusowym dodatkom do stroju elegancki charakter. Poza tym, powierzchnia każdego akcesorium FeinFein może być bardzo łatwo i szybko odświeżona za pomocą małej chusteczki załączonej do każdego akcesorium. Oprócz inicjałów, na akcesoriach mogą pojawić się też takie grawery, jak data ślubu, albo imię wybranki. Spinki do mankietów są dostępne w różnych kształtach – rekordy biją spinki w kształcie wąsów.

feinfeinAkcesoria marki FeinFein są funkcjonalne, a zarazem reprezentują design z wyższej półki dostosowany do aktualnych potrzeb konsumentów, na które twórcy marki cały czas mają oko. Czasem zabawny design w połączeniu ze znakomitym srebrem to udana kompozycja. FeinFein pozwala panu młodemu błyszczeć – bez odpowiednich dodatków pozostanie w cieniu panny młodej. Dodatki FeinFein są tworzone z myślą o panach młodych, którzy chcą podkreślić swój osobisty, indywidualny styl i dobrze wyglądać w jednym z najważniejszych dni w życiu.