Sukces wypożyczalni smokingów on-line – poznajcie The Black Tux

wypożyczalnia garniturów ślubnych

wypożyczalnia garniturów ślubnychWypożyczalnia garniturów ślubnych to doskonałe rozwiązanie! Uważasz, że znalezienie idealnej sukni jest bardzo stresujące? Teraz wyobraź sobie, jak stresujące jest dla pana młodego szukanie smokingu, zwłaszcza gdy nie znosi on zakupów. 

Wielu mężczyzn po prostu wypożycza taki strój na specjalne okazje nie zdając sobie sprawy z tego, że wybrany smoking być może nie pasuje tak jak powinien oraz jest wykonany z nieodpowiedniego i taniego materiału niskiej jakości. Problemem mogą być też ekspedientki, które na siłę wciskają komuś nieodpowiedni garnitur – byle sprzedać.

Wybawieniem dla pana młodego może być Andrew Blackmon – twórca marki Black Tux. Kilka lat temu, gdy szukał on smokingu na swój ślub, wylądował w sklepie, gdzie akurat była wyprzedaż. Andrew i jego drużba Patrick byli zgodni co do tego, że dżentelmeni potrzebują lepszej jakości smokingów, które będą łatwej dostępne. W końcu też chcą dobrze wyglądać w dniu ślubu. Po roku analiz i badań rynku oraz potrzeb konsumentów Andrew i Patrick rozpoczęli działalność w ramach spółki The Black Tux. The Black Tux oferuje prosty proces wypożyczania smokingów, które dobrze leżą i są wykonane z najlepsze wełny. Nie ma jednego rozmiaru, który pasuje do każdego. Oferta tej spółki jest bardzo zróżnicowana i szeroka. Kolekcja obejmuje wszystkie fasony klasycznych garniturów. Dodatkowo, firma współpracuje z zespołem specjalistów, którzy doskonale znają różne typy sylwetek mężczyzn, więc pomagają dobrać odpowiedni smoking każdemu klientowi.

wypożyczalnia garniturów ślubnych 2Jak to działa?

Klient zwykle przychodzi do sklepu poszukując tradycyjnego smokingu na ślub, albo szukając formalnego stroju, dzięki któremu będzie wyglądał bardzo profesjonalnie i szykownie. The Black Tux działa podobnie, tylko online. Wystarczy założyć konto na stronie sklepu, wybrać odpowiedni fason i rozmiar, a następnie czekać na e-mail potwierdzający realizację zamówienia.

A jeśli nie będzie pasował, albo nie przyjdzie na czas?

The Black Tux zapewnia, że przesyłka przychodzi 14 dni przed ślubem. Jest jeszcze dużo czasu na wprowadzenie poprawek, gdyby coś nie pasowało. Poza tym, mogą wysłać nowy smoking bez dodatkowych opłat. Po ślubie wystarczy wysłać paczkę z powrotem, w ciągu 3 dni. Jeżeli ktoś zapomni, to Black Tux wyśle przypomnienie.

Paleta kolorów nie kończy się na czerni

Jeżeli szukasz czegoś eleganckiego, ale nie w czerni, możesz wybrać grafitowy Midnight Pin Dot Tuxedo. Dobrze prezentuje się również klasyczny, a jednocześnie nowoczesny Grey Suit, który może być noszony w zasadzie cały rok. Peak Lapel Tuxedo jest typowym smokingiem „na wielkie wyjścia”. Dżentelmen, który wdziewa The Midnight Blue Tuxedo będzie zdecydowanie wyróżniał się w tłumie, w najlepszy z możliwych sposobów.

Planowanie ślubu jest trudne – coś o tym wiemy. Być może dlatego tak wielu panów młodych powierza znalezienie odpowiedniego smokingu swoim partnerkom. Niemniej każdy pan młody potrzebuje trochę pomocy. Dobre rady można znaleźć w poradniku Groom’s Guide dostępnym za uprzejmością The Black Tux. Zawiera on wiele praktycznych wskazówek, w tym również na temat przysięgi.

Czekamy na wypożyczalnię on – line w polskim wydaniu:)