Pomysły na fotografie ślubne

fotografie ślubne

Fotografie ślubne stanowią nieśmiertelną ślubną pamiątkę, dlatego należy zadbać o to, aby była ona jak najbardziej satysfakcjonująca. Czy działanie przyszłego małżeństwa powinno ograniczyć się do znalezienia fotografa? Niekoniecznie.

Znacznie trudniejsze jest przekazanie mu swojej wizji oraz rodzaju fotografii, jakich się oczekuje. Fotografowie są artystami, a artyści mają tendencję do posiadania swojej wizji. Jeśli ich wizja zbiega się z wizją młodej pary – znakomicie. Niestety często ma miejsce odwrotna sytuacja i oczekiwania narzeczonych są nieco inne niż zamysł fotografa. Dlatego też należy spotkać się z nim przed uroczystością i dokładnie przedstawić, jakie zdjęcia powinny znaleźć się na jego karcie pamięci.

fotografie ślubnefot. Laura Bittner flickr com

 Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na fotografie ślubne, które z pewnością będą przywoływały piękne wspomnienia i z czystym sumieniem można o nie poprosić fotografa.

Dziewczynka z kwiatkiem. Mała dziewczynka ubrana w białą sukienkę z wiankiem kwiatów na głowie urzeknie każdego, bez względu na jego sympatię (lub jej brak) do dzieci. Taka mała księżniczka jest gwarantem kilku uroczych fotografii, które przywrócą wiarę w istnienie aniołów.

Przyrzeczenie małżeńskie i wymiana obrączek. Ta część ślubu jest jednym z najważniejszych momentów życia każdego małżeństwa, oficjalnie pieczętuje miłość. Kilka zdjęć tej niezwykłej chwili zapewni cudowne wspomnienia na lata i pozwoli na pełne miłości podróże w czasie.

fotografie ślubne 22fot. James Willamor flickr com

Rodzinny taniec. Rodzina stanowi bardzo ważną wartość w życiu każdego człowieka. Ślub to jedna z niewielu okazji, kiedy można zebrać większe grono w jedno miejsce. Warto wykorzystać ten moment i poprosić fotografa o kilka zdjęć ze wspólnej zabawy.

Rzut bukietem. Rzut bukietem stanowi jedną ze ślubnych tradycji i wielka szkoda, gdyby zabrakło takiego momentu w ślubnym albumie.

fot. Bill McChesney flickr com