Prezent dla panny młodej – jak wybrać ten wyjątkowy?

Prezent dla panny młodej

Prezent dla panny młodej

Każdy z nas stanął lub może stanąć przed problemem sprawienia wyjątkowego prezentu dla panny młodej lub pana młodego. Kwestia zakupu odpowiedniego prezentu dla przyszłych nowożeńców nie musi jednak być problemem. Jeśli właściwie ocenimy charakter i potrzeby panny młodej, bez trudu, prędzej czy później, wpadniemy na pomysł jaki wybrać prezent dla panny młodej.

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza. Należy więc zawczasu zadbać o należyte przygotowanie. Prezent na panieński może nie tylko stanowić jeden, drogocenny przedmiot materialny, który zostanie wspólnymi siłami wręczony na ręce panny młodej. Pomysłów jest wiele – od drobnostek wydawanych od poszczególnych uczestniczek wieczoru panieńskiego, przez wspólny prezent, aż po wymyślne bony, bilety, czy kupony zapraszające przyszłą pannę młodą na ekscytującą przygodę.

Jaki wybrać prezent na wieczór panieński?

Wśród typowych prezentów na wieczór panieński można wymienić:

 • seksowną bieliznę i koszulki (szlafroczki, body, koszulki z nadrukami, koronkowa bielizna erotyczna, czy też koszulki z zabawnym motywem tematycznym),
 • szlafroki (sprawdza się jako praktyczny gadżet),
 • zestawy w postaci skrzynek i kuferków z przydatnymi prezentami – to właśnie w tego typu prezencie można okazać znajomość panny młodej i zaskoczyć ją personalnymi upominkami
 • spersonalizowane etykiety na wino,
 • księgi i plakaty

To również jeden z bardziej osobistych i szczególnych rodzajów prezentu na wieczór panieński, ponieważ dzięki niemu Panna Młoda zachowa wspomnienia z wieczoru panieńskiego, ale też z pewnością przechowa go na długo. Księga pamiątkowa, czy też notes z poradami dla Panny Młodej są popularnymi prezentami, które z pewnością nie zostaną rzucone w kąt,

Patelnie i wałki

Można uznać to za dowcipny prezent, jednak w końcu jest to sprzęt przydatny. Prezent powszechnego użytku, a jednak, z uwagi na różnorodne napisy zamieszczone na patelni lub wałku, może być osobisty i wyjątkowy.

Oprócz powyższych często spotykanymi pomysłami prezentowymi jest kamasutra, plakaty, mydła, gry, a nawet kapcie. A wszystko to dostępne jest w gustownym, bardzo spersonalizowanym stylu, niejednokrotnie umożliwiającym podanie własnego tekstu na produkcie.

Prezent dla panny młodej

Warto pamiętać o tym, że prezenty nie tylko wręczamy na wieczorze panieńskim, ale tuż po ceremonii zaślubin. Oprócz prezentu umieszczonego w kopercie lub zamiast niego, można zdecydować się na kupno prezentu. Część par, zamiast kwiatów życzy sobie jako prezent butelkę wina. Aby nie pójść na łatwiznę, istnieje możliwość podarowania butelki wina ze spersonalizowaną etykietą ozdobioną grafikami. Dzięki temu prezent jest niepowtarzalny i z pewnością zostanie zapamiętany.

Ślubne zakupy dla młodej pary

Wśród dostępnych oryginalnych prezentów dla młodej pary można znaleźć:

 • spersonalizowaną mapę świata na pieniądze dla Młodej Pary

Jest to nieszablonowa oprawa pieniędzy, która po wykorzystaniu pieniędzy pozostaje pięknym obrazkiem.

spersonalizowana mapa świata na pieniądze dla Młodej Pary

 • skrzynkę w stylu „Tajemniczy Ogród”

To elegancka, drewniana skrzynia, w której oprócz wklejki z tekstem i ozdobną grafiką można znaleźć szklane kieliszki, satynowy szlafrok kobiecy z nazwiskiem Panny Młodej, aromatyczne cygaro, etykieta na butelkę wina lub szampana, a także pachnące saszetki.

 • kuferek dla Panny Młodej

Kuferek wypełniony podarunkami dla Panny Młodej cieszy się wielką popularnością. Kuferek posiada rozsuwane półeczki i zawiera satynowy szlafrok z spersonalizowanym napisem, opakowanie pudrowych zapachowych świeczek, kwiecistą saszetkę zapachową oraz breloczek z ukrytym długopisem przypominającym szminkę.

 • plakat dla nowożeńców

Plakat z ramą oraz zabawnym hasłem stanowi niezapomnianą pamiątkę mogącą ozdobić ścianę w mieszkaniu młodej pary. Istnieje możliwość podania wyjątkowej dedykacji pod motywem przewodnim plakatu, który brzmi: „Wasz pierwszy Milion na start”.

 • pudełko „Zastrzyk gotówki”

Nietuzinkowym pomysłem jest sprezentowanie Pannie Młodej drewnianej skrzyneczki, w której wśród czekoladowych monet znajdują się strzykawki, do których należy włożyć pieniądze. Prezent ten występuje w różnych wariantach – oprócz wyżej wymienionego dostępne są ramki, w których za szklaną szybką umieszczone są strzykawki do uzupełnienia banknotami. Ramkę można powiesić lub postawić, a w przyszłości młoda para będzie mogła skorzystać z prezentu zbijając szybkę.

 • skrzynki na wino lub inny alkohol

Wśród oferowanych skrzynek istnieje możliwość wyboru pojemności (przeważnie na jedną lub dwie butelki). Drewniana skrzynka z dedykacją i kwiecistą grafiką z życzeniami dla Młodej Pary to wspaniałe opakowanie na wino lub dowolny alkohol. Skrzynki są również wyposażone w zasuwane wieko oraz sznur będący wygodnym uchwytem.

 • ramka na kapsle lub korki

Pojemnik na kapsle i korki do wina jest oryginalnym gadżetem, który znajduje zastosowanie w każdym domu. Drewniany pojemnik z przegródkami oraz szklaną szybką to świetny pomysł, który z pewnością zadowoli Młodą Parę.

 • etykiety na wino

Etykiety na wino są doskonałym zwieńczeniem prezentu oraz świadczą o wysiłku włożonym w przygotowanie się przez gości do wieczoru panieńskiego lub też ceremonii ślubnej. Etykiety są tanim rozwiązaniem, świetnym pomysłem na udekorowanie butelki wina i nadają się zarówno na wina kupne, jak i wina domowej roboty. Samoprzylepne etykiety z imionami nowożeńców i życzeniami to nieodzowny element dobrego przygotowania do wieczoru panieńskiego i wesela.

Staranny dobór odpowiedniego prezentu na wieczór panieński może sprawić radość przyszłej pannie młodej. Dzięki licznym ofertom z dziedziny ślubnych zakupów, może też być frajdą dla kupującego, który w kreatywny sposób może zaskoczyć przyszłych nowożeńców.

Należy jednak pamiętać, że prawdziwą radość może sprawić tylko taki prezent, który sami chcielibyśmy dostać, ale też taki, który będzie uniwersalny i praktyczny lub wyjątkowo zabawny i pomysłowy. Ślubne zakupy dla młodej pary to istotny element, na który należy zwrócić szczególną uwagę i zadbać o to, aby nie dokonywać zakupu na ostatnią chwilę.