Park Lane Jewelry – dla panny młodej i jej druhen

Znakomita modna biżuteria na ślub, miesiąc miodowy i resztę wspólnego życia jest oferowana przez Park Lane. W ramach świadczonych usług przyszła panna młoda może wybrać biżuterię także dla swoich druhen.

W ofercie Park Lane znajduje się też kolekcja biżuterii dla mężczyzn zaprojektowana z myślą o panu młodym i jego drużbie. Propozycja jubilera została przygotowana z uwzględnieniem pewnych rabatów w przypadku większych wydatków. Można wybrać darmową biżuterię lub ozdoby w niższej cenie, płacąc tylko podatek.

Park Lane Jewelry jest numerem jeden wśród bezpośrednich sprzedawców biżuterii na świecie. Proponuje najbardziej korzystne warunki. Współpracując z tą marką można zyskać dodatkowo poprzez pośredniczenie w sprzedaży biżuterii. Oprócz sprzedaży biżuterii spółka oferuje dodatkowe usługi polegające na doborze biżuterii do sukni ślubnej lub innego stroju.

Spółka sprzedaje swoje wyroby jubilerskie między innymi poprzez organizowanie pokazów mody ślubnej. W kolekcji jubilerskiej znajdują się takie ozdoby, jak naszyjniki, kolczyki, obrączki i bransoletki.

Pokazy ślubne są organizowane po wcześniejszym spotkaniu. Na zorganizowanie takiego pokazu zwykle potrzeba około 3 – 4 tygodni. Biżuteria proponowana przez Park Lane Jewelry nie jest ręcznie wykonywana. Spółka współpracuje z wieloma projektantami, aby końcowy produkt spełniał oczekiwania klientów.

 Obrączki są dobierane według rozmiarów podczas spotkania z zainteresowanymi. Czas oczekiwania na gotowe obrączki wynosi około 1 tygodnia. Co ciekawe, biżuteria omawianej marki jest objęta dożywotnią gwarancją, bez żadnych ograniczeń.