Suknia ślubna Min Hyorin Taeyang marki Oscar de la Renta

Na wyspie Incheon, około 1 godziny drogi od Seulu, mieści się niewielki ośrodek nazwany Paradise City. Tej zimy odbył się tam ślub roku.

Taeyang (wokalista Big Bang) i Min Hyorin (uwielbiana aktorka, piosenkarka i modelka) związali się świętym węzłem małżeńskim podczas kameralnej ceremonii, wśród rodziny i bliskich przyjaciół (członków grupy G-Dragon, T.O.P., Daseung, Seungri, Sandary Park), przed wystawnym przyjęciem.

W scenerii białych kwiatów i sukulentów opadających swobodnie z sufitu, zawieszonych nad srebrnymi kandelabrami, wśród żywej, leśnej scenerii, która zastąpiła białe ściany. Do romantyzmu nawiązywała także zachwycająca suknia ślubna marki Oscar de la Renta. Min chciała  współpracować z projektantką Laurą Kim, która również jest Koreanką. Kim doskonale rozumiała Min. Po rozmowie z nią projektantka i dyrektor kreatywny Fernardo Garcia zaproponowali suknię uszytą z delikatnego jedwabiu, zdobioną wyszywanymi kwiatami, współgrającymi z tymi, które Min wybrała do udekorowania sali weselnej.

Praca nad stworzeniem idealnej sukni ślubnej trwała 240 godzin. Projekt powstał w nowojorskim atelier, przez które przewinęło się 10 jardów białego włoskiego jedwabiu ozdobionego wyszywanymi makami ułożonymi kaskadowo w poprzek gorsetu i dołu sukni. Unikatowe ozdoby nadają sukni indywidualny charakter i podkreślają posągową sylwetkę. Gorset bez ramiączek przypomina trochę kwiatowy kielich.

Kiedy Kim przyjechała do prywatnego studio w Gangnam, żeby spotkać się z Min na przymiarkę sukni, projekt od razu spodobał się przyszłej pannie młodej. Na koniec dodano jeszcze welon z perłowym zdobieniem, również ozdobiony kwiatami. Szykowny jedwab oraz zdobienia z kwiatów pozwoliły uzyskać idealną suknię – być może stanie się ona inspiracją dla niejednej przyszłej panny młodej, która jeszcze nie znalazła „tej wymarzonej”.