Portal ślubny , Portal Weselny , Ślub, Wesele, Panna Młoda, Pan młody, suknie ślubne, przyjęcie weselne

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła. J. W. Goethe

Suknia ślubna Min Hyorin Taeyang marki Oscar de la Renta

Na wyspie Incheon, około 1 godziny drogi od Seulu, mieści się niewielki ośrodek nazwany Paradise City. Tej zimy odbył się tam ślub roku.

Taeyang (wokalista Big Bang) i Min Hyorin (uwielbiana aktorka, piosenkarka i modelka) związali się świętym węzłem małżeńskim podczas kameralnej ceremonii, wśród rodziny i bliskich przyjaciół (członków grupy G-Dragon, T.O.P., Daseung, Seungri, Sandary Park), przed wystawnym przyjęciem.

W scenerii białych kwiatów i sukulentów opadających swobodnie z sufitu, zawieszonych nad srebrnymi kandelabrami, wśród żywej, leśnej scenerii, która zastąpiła białe ściany. Do romantyzmu nawiązywała także zachwycająca suknia ślubna marki Oscar de la Renta. Min chciała  współpracować z projektantką Laurą Kim, która również jest Koreanką. Kim doskonale rozumiała Min. Po rozmowie z nią projektantka i dyrektor kreatywny Fernardo Garcia zaproponowali suknię uszytą z delikatnego jedwabiu, zdobioną wyszywanymi kwiatami, współgrającymi z tymi, które Min wybrała do udekorowania sali weselnej.

Praca nad stworzeniem idealnej sukni ślubnej trwała 240 godzin. Projekt powstał w nowojorskim atelier, przez które przewinęło się 10 jardów białego włoskiego jedwabiu ozdobionego wyszywanymi makami ułożonymi kaskadowo w poprzek gorsetu i dołu sukni. Unikatowe ozdoby nadają sukni indywidualny charakter i podkreślają posągową sylwetkę. Gorset bez ramiączek przypomina trochę kwiatowy kielich.

Kiedy Kim przyjechała do prywatnego studio w Gangnam, żeby spotkać się z Min na przymiarkę sukni, projekt od razu spodobał się przyszłej pannie młodej. Na koniec dodano jeszcze welon z perłowym zdobieniem, również ozdobiony kwiatami. Szykowny jedwab oraz zdobienia z kwiatów pozwoliły uzyskać idealną suknię – być może stanie się ona inspiracją dla niejednej przyszłej panny młodej, która jeszcze nie znalazła „tej wymarzonej”.