6 ślubnych fryzur w stylu glamour

Odkryj w sobie duszę Lany Del Ray – poniższe fryzury sprawią, że poczujesz się glamour w jednym z najważniejszych dni swojego życia.

 11 ślubnych fryzur w stylu glamour

Kiedy myślimy o fryzurach w stylu glamour, pierwszą, która przychodzi na myśl jest fryzura rodem z filmów starego Hollywood – duże loki i lśniące fale.

Duże loki Duże loki również są prostym sposobem na uzyskanie wyglądu w stylu glamour. Wykorzystaj grube wałki, albo poproś fryzjera o użycie odpowiedniej lokówki.

styl glamurPamiętaj, że posiadanie krótkich włosów nie oznacza automatycznie konieczności zrezygnowania ze stylu glamour. Ta fryzura jest najlepszym tego dowodem. Użyj akcesoriów żeby podkreślić naturalne piękno, albo wybierz prostego boba. Dla krótkowłosych panien młodych w tym zestawieniu znajduje się pięć propozycji w stylu glamour, przypominających ponadczasowy styl gwiazd Hollywood.

klipsy glamurBez obaw o faux-pas użyj klipsów, albo szpilek. Są to detale, które podkreślą twój wyrafinowany styl. Wybierz akcesoria, które doskonale pasują do sukienki i biżuterii. Kucyk w stylu pin-up girl w połączeniu ze ślubną ozdobą to synonim elegancji, który z powodzeniem może zastąpić klasycznego, francuskiego koka. Zamiast ślubnej ozdoby możesz przypiąć także mini welon.

kok glamurKok wykonany z natapirowanych włosów, upięty wysoko to propozycja dla panien młodych, które cenią ponadczasowy styl. Ta fryzura doskonale wygląda z kolczykami typu sztyft.

Ostatnią na liście 11 fryzur w stylu glamour są natapirowane włosy, z grzywką zaczesaną na bok.