10 fryzur ślubnych idealnych dla długowłosych panien młodych

kok baleriny

Fryzura panny młodej musi być trwała, twarzowa i dostosowana do charakteru sukni ślubnej. Na liście 10 fryzur opracowanych specjalnie z myślą o długowłosych pannach młodych można znaleźć uczesanie w stylu klasycznym, nowoczesnym, a nawet glamour i boho.

pleciony kokPleciony kok

Listę otwiera fryzura, która idealnie podkreśla smukłą szyję i ładny dekolt – pasuje szczególnie do sukni ślubnych bez ramiączek. Plecione warkoczyki splatają się w stylowy i elegancki kok.

Panna młoda zakochana w stylu boho

Efektowny, gruby i długi warkocz to idealna propozycja dla panny młodej, która wybrała suknię ślubną w stylu boho. Ta fryzura pasuje szczególnie do ślubów w ciepłym klimacie, np. na plaży.

kwiaty we włosachKwiaty we włosach

Podpięcie włosów dekoracyjnym grzebykiem lub spinką ozdobioną kwiatami to dobry sposób na podkreślenie pięknych loków.

kok baleriny

Kok baleriny

Kok baleriny jest propozycją dla panny młodej, która wybrała elegancję i klasyczny styl.

warkocz francuskiWarkocz francuski

Warkocz francuski, czyli zaplatany wokół głowy, jest ponadczasowy, zawsze glamour, a dodatkowo wygląda jak korona, albo aureola. W takiej fryzurze panna młoda przetańczy całą noc.

Grzywka, diamentowa opaska i wysokie podpięcie

Wielu fryzjerów zakłada, że wszystkie włosy są takiej samej długości. Kiedy panna młoda ma grzywkę upięcie musi być wykonane w nieco inny sposób. Przykład eleganckiej fryzury z równo ściętą grzywką to podpięcie części włosów. Znaczna część loków opada swobodnie na ramiona. Elegancji dodaje diamentowa opaska.

Niski kucyk

Ta fryzura jest absolutnie Doskonale pasuje do mniej klasycznych sukien ślubnych, np. gdy ceremonia odbywa się na plaży.

naturalne pięknoNaturalne piękno

Masz zadbane długie włosy poddające się lokówkom i wałkom? Jeżeli tak, to długie fale są jedną z propozycji, która może Ci się podobać. Prosta fryzura jest elegancka i ponadczasowa. Nie polecamy pannom młodym o naturalnie prostych włosach (efekt fal nie przetrwa całej nocy).

Fryzura w stylu glamour

Ta fryzura jest doskonałą dla panny młodej, kórej stylizacja została utrzymana w stylu vintage. Oszałamiająco piekne, ponadczasowe upięcie zostało dodatkowo zaakcentowane złotą ozdobą.

Idealny kucyk

Nie ma prostszej fryzury niż kucyk upięty wysoko. Długie włosy zostały przewiązane wstążką i lekko pofalowane.