Trendy ślubne w 2021. Jak się modnie zorganizować?

Trendy ślubne w 2021
Trendy ślubne w 2021
Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemicznym sprawia, że wiele Par, które planowało ślub już w najbliższym sezonie, musi przesunąć Ślub i Wesele na kolejny rok. W każdej sytuacji warto jednak szukać pozytywnych aspektów – dłuższy czas na organizację może sprawić, że najważniejszy dzień w życiu będzie zaplanowany perfekcyjnie! W artykule przedstawiamy trendy w branży ślubnej na 2021 rok.

Ekologiczne wesele

O stylu boho i rustykalnym z pewnością wiesz sporo, zaraz za nimi wkroczyła moda na ekologiczne wesele. Choć trend ten dopiero zawitał w Polsce, z pewnością zostanie z nami na długo! Organizacja ślubu w stylu zero waste to sposób by szczególnie zatroszczyć się o naszą planetę, a w dodatku ten piękny, naturalny klimat przemycić do naszej wesela. Styl ekologiczny można połączyć ze stylem boho lub rystykalnym.

Przedstawiamy kilka rad jak poradzić sobie ze stylem ekologicznym podczas organizacji tak dużej uroczystości:

  • Zdrowy rozsądek podczas planowania to podstawa! Rób listy zakupów, skup się na tym, czego potrzebujecie, aby nie przesadzić z nadmiernymi zakupami.
  • Może warto sprawdzić, jak leży na Tobie suknia Twojej mamy? Vintage jest wciąż w modzie! Często wystarczą małe poprawki, aby suknia wyglądała oryginalnie i a Ty w niej uroczo!
  • Jeśli zdecydujesz się na styl eko – podstawą powinny być produkty, które nadają się do późniejszego recyklingu. Produkty te to wszelkie dekoracje, a także zaproszenia, save the date, czy menu na stołach.

Show must go on!

Obecnie na rynku ślubnym znajduje się mnóstwo ofert dotyczących atrakcji weselnych. Co rusz wymyślane są nowe, by goście mogli być zaskakiwani. Zastanów się, co lubią Twoi gości, w jakim są wieku i przy jakich atrakcjach najlepiej będą się bawić. Możesz im zaproponować warsztaty lub pokazy, szczególnie jeśli są one tożsame z Waszymi pasjami. Możesz również dobrać atrakcję weselną do tematu przewodniego uroczystości.

Co Was może zaskoczyć? Taneczne show, pokaz ogni, mobilny escape room, live cooking lub przedstawienie historii Waszego poznania za pomocą malowania piaskiem. To bardzo oryginalne propozycje, które sprawią, że goście zapamiętają ten dzień na długo!

Chwila na relaks

Jednym z najnowszych i najbardziej uniwersalnych trendów stała się wynajmowana strefa chillu. Jest to specjalnie zaaranżowane miejsce, w którym goście mogą się zrelaksować i odpocząć na chwile od głośniej muzyki. Jest to również doskonała przestrzeń, aby w spokoju porozmawiać z krewnym, z którym od dawna nie mieliśmy kontaktu. Przy takich strefach relaksu bardzo często wynajmowane są prossecobusy lub inne mobilne wozy, które serwują zimne alkoholowe i bezalkoholowe napoje. Firmy proponują w zestawach leżaki, koce, stoliki, lampki ogrodowe, a także namioty, które chronią w razie niepogody.

Wybierz, co najlepsze

Obecny rynek ślubny proponuje mnóstwo rozwiązań. Z pewnością spośród ofert wybierzecie coś dla siebie. Nie sposób zauważyć, że podczas przygotowań i planowania modnego wesela, czeka na Was sporo pracy. Właśnie dlatego możecie ułatwić sobie ten proces z Planerem Ślubnym Make It Easy. Znajdziecie w nim masę niezbędnych porad, harmonogramy ślubne, listy pytań do podwykonawców. Dzięki niemu pamiętać będziecie o każdym Waszym pomyśle i inspiracji. Zaplanujcie krok po kroku z planerem ślubnym najmodniejsze (ale Wasze!) wesele roku 2021!