Suknie ślubne Caroliny Herrery dostępne w Moda Operandi

suknie ślubne

Bycie panną młodą niesie za sobą wiele emocji. Uczucie zdenerwowania jest jednym z nich. Niemniej, kiedy wyglądasz jak milion dolarów idąc do ołtarza, nerwowość jest mniejsza – właśnie dlatego panny młode decydują się na suknie dobrych marek.

 Do najbardziej pożądanych sukni ślubnych należą stroje, które zostały zaprojektowane przez Carolinę Herrera. Obecnie można kupić je w brytyjskim sklepie internetowym Moda Operandi – to był pierwszy taki przypadek, kiedy Moda Operandi otworzyło swoje podwoje modzie ślubnej.

suknie ślubne

Ruch poczyniony przez Carolinę Herrerę był częścią strategii marketingowej Bride-to-be, która ma na celu sprawić, że tak pożądane suknie ślubne staną się bardziej dostępne. Suknie ślubne tej marki były dostępne po raz pierwszy w tym londyńskim sklepie od 25 do 28 listopada w ramach tak zwanego trunk show. Polegało to na tym, że użytkownicy sklepu, którzy wcześniej złożyli zamówienia na suknie ślubne zostali powiadomieni o pokazie mody, na którym została zaprezentowana kolekcja jesienna na 2016 r. Tym samym, klienci Moda Operandi otrzymali jako pierwsi możliwość kupienia sukien ślubnych w przedsprzedaży, wyprzedzając nowojorskich nabywców. Obecnie taka przedsprzedaż jest organizowana regularnie – ostatnia dotyczyła kolekcji na sezon jesień/zima 2018.

Carolina Herrera projektuje suknie ślubne o smukłej sylwetce, ozdobione misternie wykonanymi koronkami przy gorsecie, często wyglądającym jakby był udekorowany kryształami. Charakterystyczny styl Caroliny Herrery łączy ozdoby z gipiury na tiulu oraz układające się stylowo warstwy materiału. Jesienna kolekcja Caroliny Herrery udostępniona w londyńskim sklepie bazowała na palecie pastelowych barw i odcieni nude.

Patrząc na historię mody ślubnej rozwijającej się od 1987 r., trudno zrozumieć, dlaczego sama projektantka nie zdecydowała się wystąpić w sukni sgnowanej własną marką.