Portal ślubny , Portal Weselny , Ślub, Wesele, Panna Młoda, Pan młody, suknie ślubne, przyjęcie weselne

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła. J. W. Goethe

Stylowe buty ślubne od Janie Bryant

Idealne obuwie ślubne

Buty ślubne powinny być wyjątkowe. Każda panna młoda planuje swój ślub z dbałością o najmniejszy detal uroczystości. Równie ważny jest dla niej wygląd w tym najważniejszym dla siebie dniu w życiu.

buty ślubne

Projektantka Janie Bryant, aby pomóc wszystkim w poszukiwaniach idealnego obuwia ślubnego, stworzyła niezwykle eleganckie, białe szpilki z morską wstążką. Projekt powstał przy współpracy z marką produkującą buty ślubne, Shoes of Prey.

Producenci polecają dobór tej pary butów ślubnych do sukienki za kolano, która najlepiej wyeksponuje obuwie. W razie innej wizji panny młodej, projektanci są gotowi pomóc i przygotować spersonalizowaną wersję, która będzie pasowała do wybranej sukienki i jej kolorystyki.

Nie zastrzeżono żadnego limitu zmian, które mogą zostać wprowadzone do pierwotnego projektu, więc panie mogą dowolnie zmieniać design, np. wybierając wersję z odsłoniętym palcem czy niższym obcasem.

Buty ślubne

Buty ślubne by Janie Bryant wyceniono na 269 funtów, czyli około 1400 złotych, a biorąc pod uwagę, że każda pani młoda będzie w niej wyglądała niczym prawdziwa księżniczka, jest warta swojej ceny.