Fantastyczne szpilki na ślub

szpilki na ślubParyski projektant obuwia, Pierre Hardy, stara się łączyć elementy modowe z architekturą i grafiką. W jednej z najnowszych kolekcji postanowił przy okazji wyrazić uznanie dla filmu Santleya Kubricka z 1968 roku i zaprojektował szpilki na ślub inspirowane samą galaktyką.

Szpilki na ślub powstały w związku z 15. rocznicą istnienia firmy Hardy’ego. Czworokątny obcas w stylu 4D budzi międzygalaktyczne skojarzenia już na pierwszy rzut oka, potęgowane również przez biały kolor dopasowany do… kosmicznego kombinezonu. Podsumowując, szpilki wyglądają niczym specjalne, eleganckie obuwie do podróży po obcych planetach i zostały nazwane Monolithe.

buty na ślub

Nawiązanie do filmu ma obrazować podróż po świecie mody przebytą przez projektanta Pierre’a Hardy’ego od debiutu w 1999 roku. Patrząc na tę kolekcję stwierdzić można, że na pewno była też ona efektowna.

Jeśli jednak w najbliższym czasie nie wybieracie się na zwiedzenie obcej galaktyki, producent zaleca szpilki na ślub np. do obserwowania Drogi Mlecznej. Zawsze to jakiś początek.