Spodnie dla panny młodej

spodnie dla panny młodej

Nowa tendencja w ubiorze dla panny młodej to kolorowe sukienki, a także spodnie. Idealne dla kobiet kochających męski styl. Wszystkie kobiety, które staną na ślubnym kobiercu i nie czują się zbyt dobrze w sukniach o kształcie syreny mogą teraz wybrać spodnie.

spodnie dla panny młodej

Ten oryginalny trend w modzie ślubnej przyjęły gwiazdy kina. Przykładem tu może być Anna Mouglalis, która wybrała komplet ze spodniami. Trzeba trochę odwagi, aby w ten niezwykły dzień założyć spodnie. Nie oznacza to, że panna młoda będzie prezentować się mniej elegancko czy zbyt powszednio.

Przeciwnie do tego, niż zwykło się uważać modne modele ze spodniami są niezwykle wyrafinowane. Zwykle są one wykonane z cennych materialów, które dodają blasku całości. Również marynarki są bardziej dekoracyjne i podkreślają wagę i nastrój dnia. Istnieje wiele modeli tego rodzaju. Znane marki proponujące takie kreacje to Oscar de la Renta i Vera Wang.

Gianfranco Ferrè proponuje proponuje komplety z topem z jednym ramiączkiem, Roberto Cavalli wybrał dekoracyjne tkaniny, zaś Gucci preferuje proste linie z długimi bluzami.