Spersonalizowana biżuteria ślubna

biżuteria ślubna

Unikalna biżuteria ślubna, spersonalizowane usługi oraz szczyt luksusu podczas zakupów – to wszystko czeka na klientów butiku Caratell Diamonds. Jego celem jest zaspokojenie potrzeby ekskluzywności i dlatego w butiku robione jest wszystko, aby zaoferować uniwersalne i oryginalne projekty biżuterii.

Aby zapewnić klientowi maksymalną satysfakcję i dopasowanie produktu do jego potrzeb, Caratell angażuje go w proces projektowania, doradza i poszukuje spełniające jego oczekiwania kolory oraz style. Michael Koh – założyciel butiku – podróżuje po całym świecie, aby znaleźć najlepsze i najrzadsze kamienie szlachetne, które zainspirują i zadowolą klientów.

biżuteria ślubna

Sam Michael Koh jest niezwykle utalentowanym designerem, który już w bardzo młodym wieku był odznaczany za swoje prace. Cechuje się nie tylko pasją i świetnymi projektami w branży jubilerskiej, ale także w malarstwie oraz rzeźbie. W tych kategoriach także był nagradzany w międzynarodowych konkursach. Stara się on implementować sztukę do jubilerstwa co widać między innymi w projekcie niezwykłych obrączek ślubnych.

Plany założenia butiku narodziły się w roku 2002 i 2 lata później zostały ostatecznie zrealizowane – tak powstał Caratell Diamonds. Firma skupia się na tworzeniu oryginalnej biżuterii, która ma trafiać do klientów zainteresowanych unikalnością i niepowtarzalnością produktu. Wiele z nich jest prawdziwymi dziełami sztuki, które są nie do podrobienia. W ten sposób pozwalają poczuć posiadaczom dumę oraz swego rodzaju tożsamość. Jest to też swego rodzaju inwestycja w rzadkie kamienie szlachetne.

biżuteria ślubna 22Caratell mocno wierzy w młode talenty i często daje takim osobom możliwość zaprezentowania swoich możliwości. Firma blisko współpracuje z instytutami designu z Singapuru i zdolni adepci tej sztuki często są zapraszani do pracy w Caratell. Dzięki temu, że klienci mogą uczestniczyć w całym procesie kreacji, wyjątkowa jest nie tylko sama biżuteria, ale także samo doświadczenie zakupu.