Portal ślubny , Portal Weselny , Ślub, Wesele, Panna Młoda, Pan młody, suknie ślubne, przyjęcie weselne

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła. J. W. Goethe

Spersonalizowana biżuteria ślubna

Unikalna biżuteria ślubna, spersonalizowane usługi oraz szczyt luksusu podczas zakupów – to wszystko czeka na klientów butiku Caratell Diamonds. Jego celem jest zaspokojenie potrzeby ekskluzywności i dlatego w butiku robione jest wszystko, aby zaoferować uniwersalne i oryginalne projekty biżuterii.

Aby zapewnić klientowi maksymalną satysfakcję i dopasowanie produktu do jego potrzeb, Caratell angażuje go w proces projektowania, doradza i poszukuje spełniające jego oczekiwania kolory oraz style. Michael Koh – założyciel butiku – podróżuje po całym świecie, aby znaleźć najlepsze i najrzadsze kamienie szlachetne, które zainspirują i zadowolą klientów.

biżuteria ślubna

Sam Michael Koh jest niezwykle utalentowanym designerem, który już w bardzo młodym wieku był odznaczany za swoje prace. Cechuje się nie tylko pasją i świetnymi projektami w branży jubilerskiej, ale także w malarstwie oraz rzeźbie. W tych kategoriach także był nagradzany w międzynarodowych konkursach. Stara się on implementować sztukę do jubilerstwa co widać między innymi w projekcie niezwykłych obrączek ślubnych.

Plany założenia butiku narodziły się w roku 2002 i 2 lata później zostały ostatecznie zrealizowane – tak powstał Caratell Diamonds. Firma skupia się na tworzeniu oryginalnej biżuterii, która ma trafiać do klientów zainteresowanych unikalnością i niepowtarzalnością produktu. Wiele z nich jest prawdziwymi dziełami sztuki, które są nie do podrobienia. W ten sposób pozwalają poczuć posiadaczom dumę oraz swego rodzaju tożsamość. Jest to też swego rodzaju inwestycja w rzadkie kamienie szlachetne.

biżuteria ślubna 22Caratell mocno wierzy w młode talenty i często daje takim osobom możliwość zaprezentowania swoich możliwości. Firma blisko współpracuje z instytutami designu z Singapuru i zdolni adepci tej sztuki często są zapraszani do pracy w Caratell. Dzięki temu, że klienci mogą uczestniczyć w całym procesie kreacji, wyjątkowa jest nie tylko sama biżuteria, ale także samo doświadczenie zakupu.