Perfekcyjna ślubna fryzura

ślubna fryzura

Kiedy wybrałyście już perfekcyjną suknię na Wasz ślub, to czas na kolejne wyzwanie – dobór najlepszej fryzury, która idealnie będzie uzupełniała się z całą kreacją.

Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z usług profesjonalnej stylistki, to warto zacząć szukać odpowiedniej kandydatki już kilka miesięcy przed ślubem, aby spokojnie dokonać rezerwacji i dopiąć wszystkie szczegóły. Dobra stylistka weźmie pod uwagę takie detale, jak wygląd Waszej sukni czy charakter uroczystości i przedstawi swoje propozycje dotyczące dopasowanego uczesania. Jeżeli nie będzie zadawała pytań odnośnie do rodzaju ślubu itp., tzn. że nie zamierza zbytnio przyłożyć się do swojej pracy i warto poszukać gdzie indziej.

Włosy powinny pasować nie tylko do kreacji, ale także do kształtu twarzy. Panny młode z okrągłą twarzą dobrze wyglądają we fryzurach, które ją nieco wydłużają, z kolei te węższe potrzebują wizualnego poszerzenia. Jeśli zamierzacie zmienić kolor włosów, to należy wziąć pod uwagę kolorystykę ślubni ślubnej.

Warto poprosić stylistkę o próbkę jej możliwości, chociażby na „własnej skórze”. Jeżeli nie jesteście z niej zadowolone, to nie wahajcie się dokonać zmiany. Podczas ślubu zasługujecie, aby czuć się Miss Universe pod każdym względem.

Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek, dotyczących ślubnego uczesania:

  • Fryzura powinna pasować do typu uroczystości. Inne włosy będą odpowiednie dla luźnego ślubu na plaży, a inne dla bardzo formalnej uroczystości.
  • Zanim udacie się do stylistki, zróbcie sobie zdjęcie w sukni ślubnej. To bardzo jej pomoże w zasugerowaniu odpowiedniego uczesania, które będzie pasowało do wybranej kreacji.
  • Jeśli rzeczywiście zależy Wam na zmianie wyglądu, to świetnym pomysłem jest pofarbowanie włosów. Nie zapomnijcie jednak zrobić tego odpowiednio wcześniej, aby ewentualne niepowodzenie można było jeszcze naprawić.
  • Jeżeli potrzebujecie dłuższych włosów do fryzury Waszych marzeń, zacznijcie je zapuszczać jak najwcześniej to możliwe. Jeśli brakuje już czasu, to dobrze sprawdzi się tymczasowe przedłużenie włosów.

fot.PRO Faylyne źródło: flickr com