Portal ślubny , Portal Weselny , Ślub, Wesele, Panna Młoda, Pan młody, suknie ślubne, przyjęcie weselne

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła. J. W. Goethe

Perfekcyjna ślubna fryzura

Kiedy wybrałyście już perfekcyjną suknię na Wasz ślub, to czas na kolejne wyzwanie – dobór najlepszej fryzury, która idealnie będzie uzupełniała się z całą kreacją.

Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z usług profesjonalnej stylistki, to warto zacząć szukać odpowiedniej kandydatki już kilka miesięcy przed ślubem, aby spokojnie dokonać rezerwacji i dopiąć wszystkie szczegóły. Dobra stylistka weźmie pod uwagę takie detale, jak wygląd Waszej sukni czy charakter uroczystości i przedstawi swoje propozycje dotyczące dopasowanego uczesania. Jeżeli nie będzie zadawała pytań odnośnie do rodzaju ślubu itp., tzn. że nie zamierza zbytnio przyłożyć się do swojej pracy i warto poszukać gdzie indziej.

Włosy powinny pasować nie tylko do kreacji, ale także do kształtu twarzy. Panny młode z okrągłą twarzą dobrze wyglądają we fryzurach, które ją nieco wydłużają, z kolei te węższe potrzebują wizualnego poszerzenia. Jeśli zamierzacie zmienić kolor włosów, to należy wziąć pod uwagę kolorystykę ślubni ślubnej.

Warto poprosić stylistkę o próbkę jej możliwości, chociażby na „własnej skórze”. Jeżeli nie jesteście z niej zadowolone, to nie wahajcie się dokonać zmiany. Podczas ślubu zasługujecie, aby czuć się Miss Universe pod każdym względem.

Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek, dotyczących ślubnego uczesania:

  • Fryzura powinna pasować do typu uroczystości. Inne włosy będą odpowiednie dla luźnego ślubu na plaży, a inne dla bardzo formalnej uroczystości.
  • Zanim udacie się do stylistki, zróbcie sobie zdjęcie w sukni ślubnej. To bardzo jej pomoże w zasugerowaniu odpowiedniego uczesania, które będzie pasowało do wybranej kreacji.
  • Jeśli rzeczywiście zależy Wam na zmianie wyglądu, to świetnym pomysłem jest pofarbowanie włosów. Nie zapomnijcie jednak zrobić tego odpowiednio wcześniej, aby ewentualne niepowodzenie można było jeszcze naprawić.
  • Jeżeli potrzebujecie dłuższych włosów do fryzury Waszych marzeń, zacznijcie je zapuszczać jak najwcześniej to możliwe. Jeśli brakuje już czasu, to dobrze sprawdzi się tymczasowe przedłużenie włosów.

fot.PRO Faylyne źródło: flickr com