Rzęsy norki czyli najlepsza alternatywa na przedłużenie rzęs

rzęsy
rzęsy
Kobiety wprost uwielbiają uwodzić długimi i podkręconymi rzęsami, które dosłownie przypominają wachlarze. To właśnie dzięki takim rzęsom spojrzenie nabiera wyrazistości, a oczy stają się optycznie większe – zyskuje na tym każda kobieta, nawet ta, której matka natura nie poskąpiła urody. Jeżeli natomiast z natury nie ma się długich i gęstych rzęs, można zdecydować się na ich przedłużenie i zagęszczenie jedną z nowoczesnych metod polecanych przez profesjonalistów. Rzęsy norki to doskonały wybór, dający naturalny, ale też spektakularny efekt.

Czym są rzęsy norki

Istnieje kilka sposobów przedłużania rzęs, niektóre metody pozwalają osiągnąć efekt bardziej naturalny, tak, że praktycznie nie widać, że z rzęsami było cokolwiek robione. Dla miłośniczek takiego naturalnego efektu idealnie nadadzą się rzęsy norki. Rzęsy te przygotowywane są z sierści norek syberyjskich. Pojedyncze włoski różnią się między sobą długością, mają jednak taką samą grubość – to właśnie dzięki temu po ich założeniu wyglądają tak naturalnie. Rzęsy z sierści norek syberyjskich pozwalają zatem na delikatne zagęszczenie i wydłużenie rzęs. Dzięki temu, że są one niezwykle lekkie i delikatne, nie obciążają naturalnych rzęs konkretnej kobiety, co mogłoby prowadzić do ich osłabienia. Przed wydłużeniem rzęs tą metodą trzeba jednak sprawdzić, czy nie ma się uczulenia na futro norek.

Jak zakłada się rzęsy norki

W jaki sposób wygląda aplikacja rzęs z norki syberyjskiej, oraz jak długo utrzymuje się efekt? Rzęsy przykleja się przy zamkniętych oczach, metodą jeden do jednego, co oznacza, że do jednej naturalnej rzęsy przykleja się jedną rzęsę z norki. W przypadku tego sposobu przedłużania rzęs istnieje jednak możliwość doklejenia do jednej naturalnej rzęsy nawet dwóch lub trzech rzęs z norek – uzyskuje się wtedy tak zwany efekt 2D lub 3D. Jest to możliwe dzięki temu, że rzęsy z norki są niezwykle delikatne i cienkie, praktycznie nie obciążają rzęs naturalnych. Przykleja się je tuż powyżej linii naskórka na powiece, aby nie było styczności skóry z klejem. Rzęsy utrzymują się około trzech lub czterech tygodni, wypadają wraz z naturalnymi rzęsami, a ubytki są bardzo mało widoczne. Oczywiście w międzyczasie można wybrać się na zabieg uzupełniania rzęs. Pierwszy zabieg trwa do około 3 godzin, uzupełnianie zajmuje natomiast mniej czasu. Więcej na temat rzęs norek oraz sposobu ich aplikowania można dowiedzieć się z profesjonalnej strony http://professional-lashes.pl/. Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą tego sposobu przedłużania rzęs, sposobów pozyskiwania rzęs z norek syberyjskich, metod pielęgnacji – ta strona to ogromne źródło profesjonalnej wiedzy. Szczególnie warto poczytać więcej na temat sposobów wykonywania makijażu i demakijażu w przypadku noszenia rzęs z norki syberyjskiej.