Podziękowania dla rodziców – Przykładowe Teksty

Podczas wesela nowożeńcy bardzo często dziękują rodzicom za wychowanie. Podziękowania mogą mieć różną formę – niektórzy nagrywają filmik, który opowiada o dzieciństwie, inni po prostu wręczają jakiś drobiazg, jeszcze inni proszą dj-a bądź orkiestrę o zagranie specjalnej piosenki dla rodziców. Czasem nowożeńcy łączą z sobą wszystkie te formy. Największym problemem nie jest wybór formy podziękowań, ale napisanie tekstu, w którym małżonkowie wyrażą swoją wdzięczność.

Tekst podziękowania

Niezależnie od formy podziękowania, na którą zdecydują się nowożeńcy, problem pojawia się, gdy narzeczeni chcą napisać kilka słów, w których wyrażą swoją wdzięczność. Zazwyczaj w głowie pojawia się pustka, bo w jaki sposób w kilku słowach podziękować za miłość, oddanie, troskę, wiele nieprzespanych nocy i wszystko to, co otrzymaliśmy od rodziców?

Nie każdy potrafi przelewać swoje myśli na papier, ale zawsze można poszukać inspiracji w Internecie. W sieci znajdziemy wiele pięknych, wzruszających tekstów podziękowań, które możemy w dowolny sposób przeedytować i nadać im unikalną formę, która będzie odzwierciedleniem naszych emocji.

Przykładowe teksty podziękowań

Niestety, nie wygląda to tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Znalezienie fajnych, oryginalnych podziękowań nie należy do najprostszych zadań. Służymy pomocą i podpowiadamy, że na blogu jednego z popularnych portali ślubnych – zaplanuj-slub.pl ukazał się artykuł na temat tekstów podziękowań dla rodziców.

Co więcej, w artykule zostały zamieszczone przykładowe teksty unikalnych podziękowań dla rodziców. Poniżej przedstawiamy kilka tekstów z zaplanuj-slub.pl.

  1. Kochani! W tym wyjątkowym dniu dziękujemy Wam za wspaniałe dzieciństwo, za to, że znosiliście nasze młodzieńcze bunty i byliście przy nas, gdy podejmowaliśmy najważniejsze w życiu decyzje. Doskonale wiemy, że z nikim i nigdzie nie byłoby nam tak dobrze jak z Wami!
  2. Drodzy Rodzicie! Miłość jest najpiękniejszym prezentem, który od Was otrzymaliśmy. Dziękujemy za Wasz trud, za cierpliwość i troskę. Dziękujemy za nieprzespane noce, za wzorowe wychowanie, za wsparcie w trudnych chwilach – doskonale wiemy, że to tylko namiastka tego, co dla nas zrobiliście.
  3. Za opatrywanie zbitych kolan, za każdą opowiedzianą bajkę, ze wspólne odrabianie lekcji. Za każdą nieprzespaną noc, za pierwsze poważne rozmowy, za wsparcie, za troskę i miłość! Za cudowny dom i wspaniałe dzieciństwo. Dziś za wszystko Wam dziękujemy!

To tylko trzy z licznych propozycji podziękowań dla rodziców, które są dostępne w portalu. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów i zachęcamy wszystkich, a w szczególności narzeczonych, którzy już niedługo zalegalizują swój związek, do lektury całego artykułu: https://zaplanuj-slub.pl/podziekowania-dla-rodzicow-tekst/