Przedślubna wizyta w Spa

weekend w spa

Zanim powiemy sakramentalne TAK czeka masa przygotowań do ślubu. Organizacja wesela jest ogromnym wyzwaniem, przecież tak wspaniały dzień jak dzień ślubu zdarza się w życiu tylko raz!

Niestety liczne obowiązki związane z godnym przyjęciem weselnych gości oraz przygotowania do sakramentu małżeństwa mogą odbić się na naszym wyglądzie. Dlatego koniecznie zaplanujmy przed tym najważniejszym dniem życia weekend w spa.

Weekend w spa to w tej chwili najmodniejsza i najczęściej wybierana przez kobiety forma relaksu. Na pewno kojący masaż z czekolady czy otulenie ciała kremami zawierającymi jedwab, płatki złota czy nawilżający aloes pomaga naszej skórze odzyskać pożądany wygląd. Niestety nie wszystkie gabinety Spa oferują usługi najwyższej jakości, a źle przeprowadzony zabieg może nam zaszkodzić.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając odpowiednie Spa?

Najpierw musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy schudnąć, odmłodnieć czy też się zrelaksować. Różne Spa oferują różne zabiegi i warto wybrać dla siebie to, które specjalizuje się w interesującej nas dziedzinie. Przeglądając oferty należy zwrócić uwagę na estetykę miejsca. Samo rozstawienie mebli i pobieżny rzut oka na spis sprzętu pozwoli nam zorientować się czy mamy do czynienia ze Spa czy też ze zwykłym gabinetem masażu.

Jednak przede wszystkim sprawdźmy kto dobierze odpowiednie dla nas zabiegi. Czy będzie to osoba posiadająca dyplom dermatologa czy tylko kosmetyczka.

Niezwykle ważne w czasie pobytu w Spa są również posiłki.

Wybierzmy miejsce, w którym jedzenie wspomoże nasze wysiłki i czas spędzony w Spa. Dieta lekkostrawna, owoce morza, czy też sałatki powinny okazać się strzałem w dziesiątkę.