Prezenty ślubne last minute – co podarować bliskim na ostatnią chwilę?

prezenty ślubne

Zbliża się termin ślubu Twoich znajomych lub kogoś bliskiego z rodziny, a Ty nie masz jeszcze żadnego prezentu? Spokojnie, nawet jeśli przyjaciele zaznaczyli, że wolą dostać upominki zamiast koperty z pieniędzmi, nie musisz w panice biegać po wszystkich sklepach w okolicy. Zobacz, jak w prosty i szybki sposób kupić prezent na ostatnią chwilę i wybrać idealny podarunek, z którego będzie zadowolona każda młoda para.

Obecność na ślubie bliskich zawsze wiąże się z wcześniejszymi przygotowaniami takimi jak wybór odpowiedniego eleganckiego stroju czy fryzury. W ferworze przygotowań zapomniałeś odpowiednio wcześniej kupić prezent, a wiesz, że przyszli małżonkowie nie chcą dostawać koperty z pieniędzmi? Zobacz, jak takich sytuacjach pomoże Ci sklep internetowy Black Red White.

4 uniwersalne prezenty ślubne last minute

Black Red White, talerz głęboki Gold – 17,99 zł

Nie jesteś pewien, jaki prezent mógłby spodobać się młodej parze, a z drugiej strony nie masz dużo czasu do namysłu? Szukając idealnego prezentu, zwróć uwagę przede wszystkim na rzeczy użyteczne, które będą wykorzystywane przez wiele lat. Mogą to być np. przedmioty do kuchni pozwalające przyszłym małżonkom szybciej zebrać całe wyposażenie w nowym wspólnym domu.

  • Zastawa stołowa

Black Red White, komplet Lyon – 189,00 zł

Komplet obiadowy wręczany młodej parze z okazji ślubu powinien być elegancki i uniwersalny. Warto więc wybierać komplet talerzy w białym kolorze, tak by pasował do każdej aranżacji stołu, gustu młodych, a jednocześnie sprawdzał się zarówno na co dzień, jak i w trakcie spotkań z rodziną. Zwróć też uwagę na to, co wchodzi w skład jednego zestawu, i wybierz ten, który posiada jak najwięcej elementów. Na przykład w komplecie Lyon od Black Red White znalazło się 6 talerzy obiadowych, 6 misek oraz 6 talerzy deserowych.

  • Zestaw kieliszków

Black Red White, komplet do wina Krosno – 99,00 zł

Kolejnym bardzo eleganckim prezentem z okazji ślubu jest zestaw kieliszków. Tym razem jednak najważniejszy wyznacznik to nie liczba elementów w zestawie, a to, jak one się prezentują i z czego są wykonane. Kieliszki powinny być wyprodukowane z gładkiego, przezroczystego szkła. Warto również zwrócić uwagę na wysokość nóżek – do wina białego i czerwonego nóżki powinny być długie, tak aby w trakcie trzymania kieliszka nie ogrzewać wina znajdującego się w środku.

  • Komplet garnków

Black Red White, komplet 5 garnków Superior Gerlach – 849,00 zł

Garnki wręczane na ślub? Jak najbardziej! Ten prezent z pewnością spodoba się parze urządzającej aktualnie swój nowy dom. W przypadku zakupu kompletu garnków ważny jest jednak nie tyle sam wygląd, co jego funkcjonalność. W związku z tym idealny zestaw powinien składać się z przynajmniej 4 lub 5 garnków o różnej wielkości i głębokości, tak aby można było w nim zarówno bardzo szybko zagotować wodę na makaron, jak i przyrządzić obiad dla kilkuosobowej rodziny.

Zwróć też uwagę, czy zestaw posiada jakieś dodatkowe funkcje. Na przykład w komplecie garnków Superior Gerlach wykorzystano innowacyjną funkcję odcedzania, która znacznie ułatwia i przyspiesza wylewanie wody z naczyń – bez konieczności używania durszlaka.

Prezenty last minute online – zamów przez internet i ciesz się nadchodzącym ślubem

Black Red White, komplet obiadowy 18 el. Blue Azure – 249,00 zł

Nie masz czasu na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu prezentu z okazji ślubu? Spróbuj zakupów online! To dużo wygodniejsze niż spacer po galerii handlowej – zakupy w sklepie internetowym możesz zrobić w domu, w pracy, a nawet w pociągu, autobusie czy tramwaju. Wszystkie wcześniej wymienione praktyczne prezenty znajdziesz na stronie Black Red White.