Prezenty dla panny młodej od pana młodego

Chcesz, aby Twoja przyszła żona podczas uroczystości ślubnej poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowa? Nie ma nic lepszego niż podarowanie jej biżuterii, którą będzie mogła założyć na ślubie!

To może być kolejny akcent, który sprawi, że dzień ten będzie jeszcze bardziej Wasz. Oto kilka pomysłów:

diamentowe kolczykiDiamentowe kolczyki

Warto pomyśleć nad czymś, co Twoja wybranka będzie mogła nosić przez lata – nie może być to więc tylko tymczasowa moda. Diamentowa biżuteria jest ponadczasowa, a takie małe kolczyki będą pasować praktycznie do prawie każdej kreacji.

Perłowe sztyfty

Kolczyki sztyfty z pereł to bardzo uniwersalny prezent, który będzie stanowił piękne uzupełnienie kolekcji panny młodej.

złote kolczykiSpersonalizowane

Spersonalizowane kolczyki z różowego złota będą strzałem w dziesiątkę, jeżeli Twoja wybranka lubi wyjątkową i niekonwencjonalną biżuterią. Na dzień ślubu perfekcyjne będą napisy „me” i „you”.

Pozłacana bransoletka

Jeśli panna młoda szuka ekstrawaganckiej ozdoby, która będzie dopełnieniem jej ślubnej kreacji, to taka bransoletka może być dokładnie tym, czego szuka. Może śmiało założyć ją podczas Waszego wielkiego dnia, a następnie schować do swojej szkatułki na inne okazje.

Delikatna bransoletka

Znowu bransoletka, ale tym razem bardziej subtelna, jednak wcale nie mniej piękna. Pojedyncze diamenciki nadają jej wiele uroku, a do tego jest dość uniwersalna – może być noszona zarówno pojedynczo, jak i z innymi ozdobami.

Nowoczesny naszyjnik

Jeżeli panna młoda gustuje w nowoczesności, to mamy coś dla niej. Cudowny naszyjnik wyłożony kamieniami szlachetnymi z pewnością trafi w jej gusta.

„Nieskończony” naszyjnik

Naszyjnik, nazwany „Infinity” (Nieskończoność) jest perfekcyjny na prezent ślubny. Piękny oraz symboliczny. Pamiątka na całe życie.

Naszyjnik Vintage

Biżuteria vintage Todd Reed to nie tylko jest w unikalny sposób zaprojektowana, ale niektóre akcesoria mają swoją własną historię. Taki „zamykany” naszyjnik to perfekcyjny sposób na umieszczenie w nim zdjęcia.

Urzekająca bransoletka

Bardzo słodki prezent dla wybranki. Blaszkę wygraweruj jakimś wspólnym wspomnieniem – data pierwszego spotkania, miejsce i data pierwszych wspólnych wakacji itp. Bransoletki tego typu dostępne są w szerokim przedziale cenowym. Ten model, od Tiffany, pochodzi raczej z tej górnej półki, ale zdecydowanie jest wart inwestycji.

Zegarek

Mimo że godzinę coraz częściej sprawdzamy na naszych telefonach komórkowych, to każdy powinien posiadać klasyczny zegarek, chociażby jako gustowny element biżuterii.

fot. Aleksey Gnilenkov, Design Initiative źródło: flickr.com