Minimalistyczne pierścionki zaręczynowe

minimalistyczne pierścionki zaręczynowe
minimalistyczne pierścionki zaręczynowe
Pierścionki zaręczynowe nie zawsze muszą być całe wyłożone drogimi kamieniami szlachetnymi. Czasami od blasku i bogactwa ważniejsza jest symbolika oraz ciekawy design.

Poniżej prezentujemy kilka minimalistycznych pierścionków zaręczynowych, które na pierwszy rzut oka „szału nie robią”, ale jeśli bliżej się im przyjrzymy, to bardzo dużo wówczas zyskują.

Trójkątny kształt obu pierścionków jest absolutnie olśniewający. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczny diament czy bardziej nowoczesny kamień szlachetny, kształt pierścionka będzie co chwilę przyciągał Twój wzrok.

pierścionek zaręczynowy

To, że pierścionek jest minimalistyczny nie oznacza, że nie możesz go użyć do wyrażenia swojej kreatywności. Ułożone na przemian złote i srebrne obręcze są świetnym sposobem na ukazanie indywidualnego stylu.

A oto propozycja pierścionka z nieco schowanym diamentem. Elegancka i nowoczesna propozycja. Jednakże, jeżeli chcecie, aby kamień szlachetny był bardziej eksponowany, to zaczepcie go na obu obręczach – bardzo oryginalne rozwiązanie.

Kolejnymi interesującymi kształtami są prostokąt oraz sześciokąt. Geometryczne kształty są aktualnie modnym motywem na ślubach, ale te pierścionki prawdopodobnie zawsze będą synonimem stylu.

fot. ZoeLouisePhotography, SidewaysSarah, Nana Louise Nielsen, Ross Elliott źródło: flickr.com