Podróż poślubna z Easy Jet

Easy Jet

Ślub to wydarzenie w życiu człowieka, które należy godnie uczcić, a następujące po nim wesele powinien kontynuować tradycyjny miesiąc miodowy, podczas którego młoda para udaje się na ciekawą wycieczkę – najlepiej w egzotyczne kraje. Jeśli jednak woli Europę, można jej taką zorganizować w ramach prezentu ślubnego, a korzystając z oferty Easy Jet – zrobić to bardzo ekonomicznie.

Bilety Easy Jet – niedroga cena za zwiedzanie Europy

Easy Jet to firma zaliczana do tzw. tanich linii lotniczych. Tanich nie ze względu na jakość obsługi, ale z tego powodu, że bilety Easy Jet mają stosunkowo niskie ceny w porównaniu z tymi, jakich żądają duże linie. Korzystając z usług tej firmy można wylecieć z Krakowa do największych miast w Anglii, Szkocji i Irlandii, a także innych wartych zobaczenia zakątków Europy, jak Paryż, Wenecja, Lyon, Mediolan oraz Bazylea. Wybór lotów jest olbrzymi, ponieważ przewoźnik ten lata na 750 trasach pomiędzy 130 lotniskami w 31 krajach. Dzięki temu młoda para może spędzić tam wiele niezapomnianych chwil, a za bilety Easy Jet nie zapłaci się dużo – najtańsze to ok. 120 złotych i ta niewielka cena obejmuje przelot w obie strony! A czy jest w tym jakiś haczyk? Można odpowiedzieć uczciwie: nie, nie ma żadnego, ale należy liczyć się z kilkoma zasadami. Każdemu pasażerowi przysługuje jedna sztuka bezpłatnego bagażu podręcznego, a w przypadku nadbagażu należy dokonać odpowiedniej dopłaty. Rodzice lub opiekunowie dziecka poniżej 2. roku życia mogą zabrać dwie dodatkowe rzeczy do bagażu podręcznego, ponadto dzieci podróżujące na kolanach opiekuna mają tańsze bilety. Nie ma także miejsc numerowanych, a więc każdy siada tam, gdzie akurat jest wolne miejsce. Jednak jak na 2-3 godzinną podróz nie są to jakieś uciążliwe trudności.

Gdzie znaleźć najlepszą ofertę wycieczki?

Wszystkie loty oferowane przez Easy Jet możesz znaleźć na jednej stronie. Jest to strona serwisu FRU.pl. Są tam zgromadzone oferty rejsów w różnych terminach, dzięki czemu da się idealnie dopasować najlepiej pasujący i zarezerwować go z dużym wyprzedzeniem. A jeśli nie ma się jeszcze hotelu dla młodej pary, wówczas również można znaleźć go przez ten serwis. FRU.pl gromadzi oferty hoteli w miastach docelowych, a więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zarezerwować zarówno bilety na lot tam i z powrotem, jak i dobry hotel na czas pobytu. Tu należy zauważyć, że serwis posiada szeroki wachlarze hoteli o różnych ilościach gwiazdek, dzięki czemu można dopasować go do posiadanych finansów. Wszystko to sprawi, że podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców będzie łatwa do zrealizowania!