Fascynatory dla panny młodej i gości weselnych

Pragniemy zaprezentować kilka ciekawych pomysłów na kapelusze oraz ozdoby na głowę. Z powodzeniem mogą być one wykorzystane zarówno przez pannę młodą, jak i inne uczestniczki uroczystości ślubnej. Oto one:

Fascynatory dla panny młodej i gości weselnychPhoto: Be Chic Accessories

Srebrna kokardka

Urzekająca srebrna kokardka, którą mogą założyć w zasadzie wszyscy: od panny młodej, po gości i żeńską część rodziny nowożeńców. Nie będzie może pasowała do wszystkich sukni ślubnych, ale do tych w stylu retro jak najbardziej.

photo-paris-by-debra-morelandPhoto: Paris by Debra Moreland

Subtelny welon

Świetna opcja dla panien młodych, które nie są zainteresowane tradycyjnym welonem, ale mimo wszystko chciałyby czegoś w tym stylu.

photo-carrie-jenkinson-millineryPhoto: Carrie Jenkinson Millinery

Dodaj nieco koloru

Chciałabyś nieco koloru w swojej kreacji, ale ostatecznie zdecydowałaś się na białą suknię? Nic straconego! Zastanów się nad zabarwioną ozdobą na głowę, która nada Ci tajemniczości i zmysłowości.

photo-stephen-jones-millineryPhoto: Stephen Jones Millinery

Coś większego

Nie wszystkie ślubne ozdoby na głowę muszą być subtelne. Spójrz tylko na to. Ekstrawaganckie i pokaźne pióra – idealne uzupełnienie nowoczesnej sukni ślubnej.

photo-maggie-mowbray-hatsPhoto: Maggie Mowbray Hats

Mix

Kilka ozdób w jednej? Czemu nie. Kremowa, wełniana ozdoba, która będzie dopasowana do szerokiej gamy stylów.

photo-pippa-and-pearlPhoto: Pippa and Pearl

Coś zawiłego

Będziesz nosiła złotą suknię ślubną? A może Ty lub Twoja druhna zdecydujecie się na coś metalicznego i błyszczącego? Jeśli tak, to przedstawiona ozdoba będzie do tego pasowała jak ulał!

photo-august-hatsPhoto: August Hats

Klasyka

Niektórzy goście lub matki państwa młodych kochają klasyczne i bardziej formalne rozwiązania. Ta czarna ozdoba może zostać wykorzystana wielokrotnie podczas innych specjalnych okazji. Dodatkowo jest funkcjonalna, gdyż chroni oczy przed Słońcem, co może być istotne, kiedy przyjęcie odbywa się na łonie natury.

photo-nordstrom

Photo: Nordstrom

Ogrodowo

Czapeczka baseballowa raczej nigdy dobrze nie wygląda z Twoją ulubioną Małą czarną, ale taki kapelusik to zupełnie inne bajka. Stylowa ozdobna na słoneczną uroczystość.

photo-anthropologiePhoto: Anthropologie

Radosny

Szukasz czegoś radosnego? Szeroki kapelusz w intensywnym kolorze może być rozwiązaniem! Pamiętaj jednak, że nie chcesz raczej zasłaniać widoku innym gościom, więc albo usiądź gdzieś z tyłu lub z boku, albo zdejmij go na sam czas trwania uroczystości.

photo-anthropologiePhoto: Anthropologie

Vintage

Nie mogło oczywiście zabraknąć propozycji vintage. Poczuj się niczym dawna gwiazda Hollywood.