Odyssey – SPA dla dwojga

Odyssey

Odyssey

Można w nim odpocząć, rozerwać się, zjeść i wypić. Para może spędzić w takim miejscu weekend, tydzień czy dwa. Jednak warto wybrać się do hotelu Odyssey Spa, aby oderwać się od codziennych problemów, pracy i stresów. Hotel to miejsce doskonałego relaksu dla każdego.
Przyjemny pobyt to kwestia doskonale urządzonych pokojów dla 1 lub 2 osób, apartamentów oraz pokojów dla 3 osób. W takich warunkach można dobrze się wyspać, a rano zjeść pyszne śniadanie w formie szwedzkiego bufetu – płatki, mleko, jogurty, sery, wędliny, jajecznica, kiełbaski, owoce, kawa i herbata, soki oraz woda – po takim posiłku nikt nie będzie głodny. Coraz więcej osób wybiera to miejsce, ponieważ szuka doskonałych standardów relaksu. W tym hotelu taki relaks jest zawsze gwarantowany. Cisza, spokój, przyjazna aura, doskonała obsługa – to wszystko składa się na standard hotelu oraz satysfakcję hotelowych gości. Wieczorami w hotelu można wypić pysznego drinka w hotelowym barze – tego pragnie wiele osób.

Luksus w dobrej cenie

Jest to hotel luksusowy, z saunami oraz basenem, z wieloma zabiegami. Na miejscu jest także restauracja oraz klub nocny. Pokoje mają klimatyzację, duże telewizory LED, są wyposażone w WiFi. W takich pokojach przebywa się miło oraz przyjemnie. Ludzie nie narzekają na standard, a stylowe umeblowanie pokoi to ich dodatkowy atut. Poza tym w hotelu oferowane są masaże, zabiegi kosmetyczne, zabiegi medycyny estetycznej. Dla chętnych są baseny solankowy oraz rekreacyjny, wanna z hydromasażem, łaźnia parowa, tarasy. Można też poćwiczyć w hotelowym fitness klubie. Codziennie rano na gości czeka śniadanie w postaci bufetu, a wieczorami można poszaleć w klubie, potańczyć i skosztować egzotycznych drinków. W tym hotelu organizowane są także konferencje, a sale konferencyjne są w pełni wyposażone. Monitorowany parking stanowi dodatkowy atut tego pięknego miejsca. Romantyczny pobyt w tym hotelu to doskonała oferta na Andrzejki, święta czy Walentynki. Taki pobyt jest najlepszym prezentem dla każdego.

Na pewno warto wydać pieniądze na tego rodzaju czas dla dwojga. Miłe miejsce, pyszne jedzenie, wiele zabiegów – Odyssey Spa nie pozwala nikomu na nudę. Warto wybrać się do tego hotelu na pewien czas, zwolnić tempo codziennego życia, zająć się sobą oraz drugą osobą. Nie tylko zakochani ucieszą się z pobytu w tym miejscu. Jest to idealna oferta również dla par z długim stażem małżeńskim lub nawet emerytów. Nie wiek decyduje ale chęć bycia z drugą osobą. Na pewno warto wybrać takie miejsce, aby poczuć pełnię relaksu. Nie jest ono tanie, ale standard usług jest bardzo wysoki, pięciogwiazdkowy. Klienci o tym wiedzą i dlatego wybierają właśnie takie miejsce. Czasami voucher na spa dla dwojga rodzicom podarują dzieci. I jest to najlepszy możliwy prezent – relaks jest bezcenny, poza tym taki pobyt to czas na odrodzenie związku, rozmowę, wspólne spacery i chodzenie razem na wszystkie zabiegi. Hotel Odyssey SPA dla dwojga to oferta z wysokiej półki cenowej.