Kilka pomysłów na zaręczyny

Zaręczyny są na tyle wyjątkowym wydarzeniem, że warto uczcić je wyjątkową imprezą. Oto kilka propozycji na niezapomnianą imprezę zaręczynową.

Podróż w czasie

Dlaczego nie przenieść się w czasie chociażby do lat 20-tych XX wieku? Eleganckie marynarki, cygara, kobiety obwieszone biżuterią, szale z węża boa. Podróż do czasów, kiedy wszystko było inne, kiedy inaczej się bawiono, wyglądano i panowały inne normy. Dowiedz się, jak wyglądały imprezy kilkadziesiąt lat temu i taką zorganizuj!

Zapożyczenie z innej kultury

Bawcie się tak, jak bawią się na innych krańcach świata. Jeżeli zechcecie zorganizować indyjską imprezę, to warto zatrudnić artystkę mehendi, która odpowiednio ucharakteryzuje gości. Można zorganizować lekcje tańca Bollywood, zapewnić oryginalne indyjskie jedzenie i bawić się przy dalekowschodniej muzyce.

zaręczyny

Świętowanie wśród natury

Miłośnicy przygody i aktywności z pewnością zachwyceni będą perspektywą świętowania na łonie natury. Zabierzcie swoich gości w przepiękne miejsce i zapewnijcie moc atrakcji. Może to być np. park linowy, wspinaczka, golf, kolarstwo, nurkowanie, wizyta w zoo czy aquaparku. Możliwości jest naprawdę wiele. Poinformujcie tylko gości o planowanych atrakcjach, aby w razie potrzeby mogli się odpowiednio wyposażyć.

Enoturystycznie

Coraz popularniejsza staje się enoturystyka, czyli turystyka winna. Zabierzcie swoich gości do przepięknych winnic. Przewodnik pokaże ciekawe miejsce, opowie o uprawie winorośli, a na koniec wszyscy będą mieli zapewniony sowity poczęstunek. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Impreza w stylu Hollywood

Kto by nie chciał chociaż raz poczuć się jak gwiazda Hollywood? Zaaranżuj imprezę z wytwornymi strojami, gdzie do drzwi lokalu będzie prowadził czerwony dywan. Niech paparazzi robią zdjęcia wszystkim gościom wychodzącym z samochodu, a wokół czekający fani proszą o autografy. Taka noc na długo pozostanie w pamięci każdego.

W romantycznym stylu

Pokażcie światu, jak bardzo się kochacie i zorganizujcie imprezę, która będzie tryskała romantycznością. Zaczerpnijcie inspiracji z bajek, dzieł Szekspira, ulubionej romantycznej muzyki czy sztuki. Udekorujcie teren zabawy całą masą czerwonych róż, świeczkami czy innym rodzajem delikatnego oświetlenia. Na zewnątrz może znaleźć się przytulna altana w towarzystwie przyrody. Niech nie zabraknie balonów oraz oczywiście Waszych zaręczynowych fotografii.

fot. flickr.com autorzy: Seth Lemmons, Kelly B.