Czekoladki na ślub – 5 wyjątkowych pomysłów na słodki prezent dla Pary Młodej

czekoladki
czekoladkiW poszukiwaniu dobrego pomysłu na prezent z okazji ślubu warto pomyśleć o klasyce – świetną propozycją będzie czekolada. Jednak zanim zdecydujesz się na zakupienie zwykłej bombonierki z marketu obok, sprawdź nasze propozycje!

Narzeczeni najczęściej proszą gości o konkretne prezenty. Zwykle jest to gotówka, ale również popularne jest przygotowywanie specjalnych list prezentów, z których goście mogą wybrać dla siebie coś odpowiedniego, co pragną wręczyć Parze Młodej. Jednak czasami po prostu chcemy dać także coś od siebie albo jesteśmy zaproszeni tylko na samą uroczystość i chcemy przekazać mały upominek. W takich właśnie sytuacjach czekoladki będą po prostu strzałem w dziesiątkę, ale zamiast zwykłych bombonierek warto postawić na coś jedynego w swoim rodzaju. Oto 5 naszych propozycji na niecodzienne czekoladowe podarunki.

1. Czekolada stworzona na zamówienie

W sklepach znajdziemy wiele czekolad o popularnych i mniej znanych smakach. Gdy chcemy zdecydować się na to, aby podarować czekoladę jedną w swoim rodzaju, możemy zakupić ją na zamówienie. W internecie znajdziemy firmy, które zajmują się tworzeniem czekolad zgodnie z życzeniem klienta. Możemy wtedy wybrać rodzaj czekolady, na przykład mleczną, białą albo gorzką i dobrać do niej dodatki sposób bakalii, orzechów, przypraw oraz innych słodyczy. W ten sposób stworzymy jedyną w swoim rodzaju czekoladkę, której nie kupimy w żadnym sklepie.

2. Czekoladowy telegram

W czekoladowym telegramie czekoladki z literkami układają się w życzenia. Możemy zdecydować się na zakupienie telegramu z gotowymi życzeniami albo przygotować je samodzielnie. Takie czekoladki zakupimy przez internet.

3. Figurki z czekolady

Czekolada służy też do tworzenia z niej różnego rodzaju wyjątkowych figurek. Mogą one składać się również z połącznia różnych rodzajów czekolad dających inne kolory. Do wyboru mamy między innymi czekoladowe kwiaty, podkówki na szczęście, serduszka, ale również takie niezwykłe kompozycje jak czekoladowe pierogi, kosmetyki, aparaty fotograficzne czy pady do konsoli.

4. Czekoladki z innych krajów

W Polsce nie kupimy wielu wyjątkowych czekolad i słodyczy dostępnych w innych krajach. Wobec tego wtedy, gdy szukamy niezwykłego pomysłu na słodki prezent, możemy zdecydować się na popularne słodkości z innych kontynentów. Nie musimy jednak wcale wybierać się w daleką podróż, aby je zakupić – także znajdziemy je w sklepach internetowych i stacjonarnych „kuchnie świata”.

5. Czekoladki w personalizowanych opakowaniach

Nie tylko czekoladki mogą zachwycać swoim wyglądem oraz smakiem, ale również świetną propozycją może być zakupienie tych w personalizowanym opakowaniu. Z takiej oferty skorzystamy w sklepie internetowym ChocoRepublica, który zajmuje się tworzeniem niesamowitych czekoladek z najwyższej klasy surowców. W sklepie zakupimy czekoladki na ślub w różnych kształtach i luksusowe praliny, które pakowane są w dekoracyjne opakowania, na przykład metalowe puszki czy drewniane szkatułki. Możemy wybrać wzór nadruku na opakowaniu lub stworzyć projekt w własnym zakresie, na przykład zapisać swoje życzenia lub dodać zdjęcia.