Dinah Taylor – mistrzyni kompozycji kwiatowych

kwiaty na wesele

Kwiaty na wesele powinny być wyjątkowe. Takie właśnie kompozycje tworzy Dinah Taylor, która jest jedną z najbardziej poważanych florystek w Wielkiej Brytanii. Jej studio znajduje się w samym sercu Somerset i to tam tworzone są niesamowite kreacje kwiatowe na śluby, wesela oraz wiele innych uroczystości.

kompozycji kwiatowych

Dinah Taylor jest miłośniczką angielskiego ogrodnictwa i w jej kreacjach bardzo często można zobaczyć wpływ tego zamiłowania. Jej kompozycje kwiatowe są klasyczne, elegancje oraz luksusowe. Idealnie wychwytują esencję romantyczności i miłości.

kompozycje kwiatowe

Dinah ma bogate doświadczenie i bez problemu potrafi dostosować się do indywidualnego stylu klienta oraz jego osobowości. Stara się, aby dobrane przez nią kwiaty odpowiednio odzwierciedlały to, kim jej klient w rzeczywistości jest bądź kim życzy sobie być. Brytyjka jest niezwykle wszechstronna – stworzy urocze niewielkie bukiety, ale może także pięknie udekorować cały lokal. Dodatkowo oferuje doradztwo i pomoc w całym procesie planowania, przekształcając kwiatowe marzenia swoich klientów w cudowną rzeczywistość.

kwiaty na wesele

W katalogach dostępna jest wielka różnorodność kreacji zarówno w stylu vintage, jak i w nowoczesnej odsłonie. Do dekoracji wykorzystywane są różne akcesoria, m.in. świeczniki, drewniane łuki czy wazy.

Dokonania i pomysły Dinah Taylor może śledzić na jej profilach na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy Pinterest. Można również odwiedzić jej stronę pod adresem: http://www.dinahtaylor.co.uk/