25 najpiękniejszych i unikatowych sukien ślubnych

najpiękniejsze suknie ślubne

najpiękniejsze suknie ślubne

Niekonwencjonalne kompozycje są numerem jeden wśród wiodących motywów mody ślubnej w tym sezonie.

Przedstawiamy propozycje od liderów nowoczesnej mody, którzy oderwali się od przyjętych standardów mody ślubnej, zrezygnowali z utartych, powtarzających się modeli i zaproponowali nowe fasony, z których każdy ma unikatowy charakter.

Suknie ślubne zaprezentowane niżej przykuwają wzrok pięknymi detalami i zdobieniami oraz zmysłowością fasonu. Suknia ślubna od Samuelle Couture wyróżnia się naturalnie opadającym tiulem, a model zaprojektowany przez Reem Acra posiada wyjątkowo zdobny tren. Z kolei suknia od Claire La Faye bije rekordy popularności na Pinterest.

suknie ślune Jose Villa This od Samuelle Couture CrystalSuknia Jose Villa This od Samuelle Couture „Crystal” to doskonały wybór na ślub na wsi.

suknie ślubne Rafael CennamoRafael Cennamo proponuje suknię ślubną ze stylowym dekoltem.

Greer G PhotographyGreer G Photography proponuje suknię ślubną w szarym kolorze, który doskonale się prezentuje.

Elizabeth DyeZakochaliśmy się w sukni od Elizabeth Dye

Carol Hannah WhitfieldElizabeth Messina Soft połączyła biel i delikatność projektując suknię ślubną Carol Hannah Whitfield.

Suknia Maria Luisa Rabell dodaje blasku pannie młodej. Przygaszony ton szafranowego koloru to idealny kolor dla sukni ślubnej.

suknia ślubna z tiuluSuknia ślubna Jose Villa uszyta z tiulu mieni się złotymi i szarymi refleksami na całej długości.

suknia ślubna z odkrytymi plecamiDla odważnej panny młodej suknia Flora zaprojektowana przez Claire Pettibone jest idealna – to modny fason z odkrytymi plecami.

różowy tiulNie ma nic bardziej romantycznego niż delikatny róż i tiul połączone w jedno – piękna suknia od Chabiano Couture jest idelana dla panny młodej, która chce odsłonić ramiona.

Jenny PackhamSuknia od Jenny Packham to zdecydowanie propozycja dla panien młodych, które wychodzą za mąż latem.

MariA LuisA RabellNasz głos ma również suknia ślubna zaprojektowana przez Marię Luisę Rabell (zdjęcia: D’Arcy Benincosa Photography Grey).

Jasnoróżowy kolor tej sukni ślubnej od St Patrick przykuwa uwagę – za ten kolor suknię pokochała niejedna panna młoda.

Claire Pettibone

Lista najlepszych sukien ślubnych byłaby niekompletna, gdyby w rankingu zabrakło pełnej blasku kreacji. Własnie taki fason zaproponowała Claire Pettibone, której suknia jest zdobiona bardziej niż konkurencyjne modele.

Tara la TourKażda panna młoda powinna mieć „coś niebieskiego” – jeżeli wybierzesz suknię Tara La Tour to możesz wykreślić tę rzecz z listy.

Alice TemperleyAlice Temperley proponuje szykowną suknię ślubną z rękawami.

aga wojtkiewiczSuknia ślubna zaprojektowana przez Agę Wojtkiewicz pochodzi z kolekcji Summer in town.

Laura GordonSuknia w kolorze pudrowego różu doskonale się prezentuje – zdjęcie wykonała Laura Gordon.

Rude De SeineŻaden sztorm nie jest w stanie odebrać uroku tej sukni od Rude De Seine.

Emily Riggs BridalTradycyjna suknia ślubna od Emily Riggs Bridal. Projektantka tworzy suknie, które są prawdziwym dziełem sztuki.

Jednny PackhamZdjęcie sukni ślubnej odsłaniającej ramiona zaprojektowanej przez Jednny Packham zostało wykonane przez O’Malley Photographers.

Elisa GownSuknia ślubna inspirowana litteraturą Jane Austen została zaprojektowana przez Elisę Gown.

Ellie SaabSuknia ślubna od Ellie Saab jest wyszywana koralikami i ładnie przyozdobiona jest uniwersalna – większość panien młodych będzie dobrze w niej wyglądać.

Claire PettiboneZdjęcie kolejnej sukni bez pleców zostało wykonane przez Laura Gordon Photography. Delikatne detale są główną cechą sukni ślubnej od Claire Pettibone.

 Paolo SebastianJedną z ulubionych sukien ślubnych przedstawionych w tym zestawieniu jest suknia ślubna zaprojektowana przez Paolo Sebastiana.

Sylwia KopczyńskaGłówną cechą oszałamiająco pięknej sukni od Sylwii Kopczyńskiej są stylowe zdobienia. Taka kreacja umożliwi przygotowanie prawdziwie artystycznej stylizacji dla panny młodej.