Ultra elegancki hotel Fendi w Rzymie

hotel fendi Rzym

hotel fendi Rzym

Jeśli twoim marzeniem jest spędzenie nocy w ulubionym zakupowym raju, hotel Fendi pozwoli Ci je spełnić. Luksusowa marka otworzyła swój pierwszy hotel w Rzymie, który jest usytuowany po prawej stronie flagowego butiku Palazzo Fendi. Luksusowy kompleks oferuje przestronne apartamenty urządzone ze smakiem.

Neutralne pokoje z trzy- i pięciogwiazdkowych hoteli nie mogą się z nimi równać. Ten hotel wyróżnia się odważnym wystrojem wnętrz obejmującym ściany pokryte różnymi teksturami i materiałami, stylowymi meblami i lampami – styl Fendi jest widoczny wszędzie. Krążą plotki, że budynek należał do szlacheckiej rodziny. Nawet gdyby w tych plotkach nie było ziarna prawdy, rzeczywiście można odczuć, szlachecki kunszt i elitarny charakter tego budynku.

W kompleksie mieści się także japońska restauracja kuchni fusion. Restauracja Zuma mieście się na drugim piętrze Palazzo Fendi. W ten sposób znany dom mody pod jednym dachem łączy wykwintne jedzenie, zakupy z wyższej półki i relaks. Pobyt w hotelu Fendi to gwarancja wakacji w gustownie urządzonym apartamencie i luksusowym otoczeniu.