Gdzie spędzamy miesiąc miodowy? 11 top destynacji 2016 wg Pinterest

Gdzie spędzamy miesiąc miodowy?

 Przedstawiamy 11 miejsc, które są najczęściej wybierane przez małżonków wybierających się na miesiąc miodowy.

 1. Malediwy

Malediwy

Na Malediwach każdy kurort jest rozmieszczony na odrębnej wyspie, raczej mało zaludnionej, doskonałej dla osób poszukujących prywatności. Krystalicznie czyste laguny, plaże pokryte białym piaskiem i rafy koralowe, kolacja przy świecach pod niebem pełnym gwiazd – to nie wszystko, co Malediwy mogą zaoferować nowożeńcom. Popularne jest nurkowanie organizowane przez niektóre hotele.

 1. Tajlandia

Tajlandia

Tajlandia od zawsze jest jednym z ulubionych miejsc par, ze względu na rafy, sporty ekstremalne i malownicze klify. Phuket, Koh Samui, Krabi oraz Chiang Mai to główne miasta, w których nowożeńcy z całego świata spędzają miesiąc miodowy.

 1. Emerald, Kanada

Szmaragdowe Jezioro Kanada

Dom letniskowy położony nad Jeziorem Emerald, w otoczeniu Gór Skalistych, był promowany jako najbardziej romantyczne miejsce w kanadyjskich górach. O romantyzmie decyduje nie tylko niezwykłe, malownicze otoczenie, ale również wnętrze urządzone w romantycznym stylu.

 1. St. Barts

KaraibyMorze Karaibskie posiada urok – St. Barts również. Wspomniana wyspa należy do najbardziej malowniczych i luksusowych wysp Karaibów. Naturalne plaże i bujne lasy tropikalne sąsiadują tam z luksusowymi hotelami i uzdrowiskami rozlokowanymi wzdłuż wybrzeża. Nowożeńcy mogą odkrywać romantyczne plaże, nurkować, albo leniuchować na pokładzie statku odbywającego rejs po Morzu Karaibskim.

 1. Wybrzeże Amalfi, Włochy

WłochyWidok niewielkich wiosek ukrytych w dolinach, albo położonych w okolicy klifu, niezwykłe krajobrazy Morza Śródziemnego, hotele, piękne plaże i zatoczki – jeżeli tego oczekujesz w czasie miodowego miesiąca, to Amalfi jest dobrym miejscem. Wybrzeże Amalfi przypomina scenerię romantycznych powieści. W Amalfi nie brakuje atrakcji – możesz zwiedzić to miejsce, albo wybrać inne formy aktywnego spędzania czasu.

 1. Bali

BaliTropikalny cud, gdzie natura styka się z bogatą kulturą, niezwykłe zachody słońca, odprężające masaże, zdrowe pożywienie, duchowość i zabawa – to wszystko oferuje Bali. Na Bali nie brakuje nieskazitelnych plaż, czynnych wulkanów, upraw ryżowych i tropikalnych lasów deszczowych. Niezwykła jest tam także atmosfera. Nie będziecie żałować!

 1. Islandia

IslandiaIslandia jest nowoczesnym rajem – surowym, nie do końca poznanym. Olbrzymie wodospady, obce krajobrazy i gorące źródła, zorza polarna i wiele więcej  Możesz nurkować, albo oglądać północną zorzę polarną – niezwykły pokaz świateł, jedyny taki na świecie.

 1. Bora Bora

Bora BoraNiebo na Ziemi i miejsce, gdzie przybywa większość nowożeńców. Znajdziesz tu  rozkosz, spokój i romantyzm – w każdym miejscu a wyspie. Odkryj gorące źródła, niezwykłą roślinność i faunę, nie omijając piaszczystych plaż. Bora Bora gwarantuje, że miesiąc miodowy będzie wyjątkowy.

 1. Portsmouth, New Hampshire

PortsmouthPortsmouth jest znane z restauracji, atrakcji turystycznych i sklepów. Pełne przepychu kurorty nadbrzeżne z jaccuzi, a także mniejsze pensjonaty są dobrym miejscem na spędzenie miodowego miesiąca. W Portsmouth możesz jeść kolacje przy świecach, wędrować leśnymi szlakami oraz korzystać z masaży, jeździć konno i korzystać z wielu innych atrakcji.

 1. Samoa

SamoaSamoa jest znana z naturalnego piękna. Wiele wysp jest otoczonych rafą koralową i plażami. Krajobraz Samoa obejmuje również deszczowe lasy tropikalne, w których kryją się wodospady. To doskonałe miejsce do odkrycia natury w pełnej jej okazałości.

 1. Cinque Terre, Włochy

Cinque Terre WłochyBoskie plaże, winnice skąpane w słońcu, fantastyczne restauracje i kolorowe miasta, a do tego możliwość uprawiania sportów wodnych – wszystko to oferuje Cinque Terre. Region jest znany z pięciu wiosek rozmieszczonych wzdłuż śródziemnomorskiego wybrzeża, w pobliżu urwistych zboczy i jest idealnym miejscem na spędzenie miesiąca miodowego, który na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców.