Pojazd ślubny – klasyka czy innowacja?

pojazd ślubny
pojazd ślubny klasyka czy innowacjaNiemal każdy snuje w głowie scenariusz, jak powinien wyglądać jego wymarzony ślub. Dopracowujemy szczegóły, ustalając nawet dekorację sali, czy estetykę zaproszeń. Jednym z elementów budujących atmosferę tego wyjątkowego dnia jest także pojazd, którym para młoda będzie jeździć. Część osób decyduje się na rozwiązania standardowe, inni wprowadzają nieco nonszalancji do tradycyjnego ślubnego stylu.

Klasyczny pojazd

Częstym rozwiązaniem jest wybór klasycznego pojazdu. Najczęściej jest to samochód zabytkowy, odrestaurowany i przygotowany do ślubnych aktywności. Jeśli styl ceremonii koresponduje z tego rodzaju pojazdem, warto się na niego zdecydować. Oferta w zakresie wynajmu jest bardzo szeroka, łatwo więc dopasujecie auto do swoich indywidualnych wymagań obejmujących choćby markę, wygląd czy kolorystykę.

Innym pomysłem, praktykowanym często szczególnie w większych miastach, jest ślubna dorożka. To marzenie wielu panien młodych. Wystarczy znaleźć firmę, oferującą tego rodzaju usługi, aby w tradycyjnym, staropolskim stylu pojechać do ślubu. Wynajem pojazdów klasycznych to nierzadko spory wydatek, warto więc skorzystać z możliwości, jakie daje szybka gotówka, aby nie nadwyrężyć zbytnio i tak napiętego budżetu uroczystości.

A może limuzyna?

Ślub w stylu amerykańskim? Dlaczego nie! Nieodłącznym atrybutem uroczystości w tej konwencji jest luksusowa limuzyna. Wielu przedsiębiorców oferuje wynajem samochodów do ślubu, które cechuje elegancja, komfort i niebanalny wygląd. Dzięki sporej przestrzeni wewnątrz samochodu możecie w podróż zabrać świadków lub najbliższą rodzinę. Tego rodzaju samochód z pewnością wywoła zaskoczenie u ślubnych gości.

Limuzyna jest także częstym motywem przewodnim zdjęć, które upamiętniają dzień zawarcia związku małżeńskiego. Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie pojazdu, aby mógł być wykorzystany także podczas plenerowej sesji. Szybka gotówka będzie pomocna przy wynajmie wymarzonego samochodu, który idealnie będzie komponował się ze stylistyką waszego ślubu i przyjęcia weselnego.

Sportowy styl

Oryginalność jest dziś wskazana w każdej dziedzinie, nie inaczej jest w przypadku ślubów. Część par młodych wybiera pojazdy sportowe, o nowoczesnym wyglądzie. W tym przypadku należy jednak pamiętać, iż często auta te są dwuosobowe, co wiąże się z koniecznością prowadzenia pojazdu przez jednego z nowożeńców. Najczęściej to mężczyzna zasiada za kierownicą, wioząc żonę na przyjęcie weselne. Wynajmując auto sportowe, nie przesadźcie z jego ozdobą. Wystarczy subtelny bukiet, przymocowany do maski, ponieważ samochód sam w sobie prezentuje się doskonale.

Mamy też propozycję dla miłośników sportów motorowych. Coraz częściej da się zauważyć pary młode, które do ślubu podróżują motocyklem. To nie ekstrawagancja, ale oryginalny pomysł, który przypadnie do gustu każdemu zwolennikowi szybkiej jazdy. Wynajem motoru pomoże wam sfinansować szybka gotówka, dzięki czemu wybierzecie model doskonale dopasowany do waszych oczekiwań. Pamiętajcie jedynie o bezpieczeństwie – w przypadku podróżowania motocyklem niezbędny będzie kask!

Pojazd do ślubu to jeden z obowiązkowych elementów organizacji imprezy weselnej. Pomyślcie o transporcie wcześniej, szczególnie jeśli chcecie skorzystać z rozwiązań nietuzinkowych. Zabytkowe auto, nowoczesna limuzyna czy motocykl to tylko kilka propozycji. Wybierzcie takie pojazdy, które będą odpowiadać nie tylko charakterowi imprezy, ale przede wszystkim waszym oczekiwaniom.