Pierwszy taniec na weselu a efekty specjalne

pierwszy taniec
pierwszy taniec
Atrakcje weselne to niezastąpiony element każdego wesela. Fotobudki, sztuczne ognie, wspólne puszczanie lampionów. Tworzą one nie tylko niesamowitą atmosferę i czynią przyjęcie niezapomnianym dla samej młodej pary, ale i są przepięknym prezentem dla gości. Część z atrakcji ma już miejsce podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest pierwszy taniec na weselu. Przeczytaj poniższy tekst i przekonaj się, jakie dodatki uatrakcyjnią ten przepiękny moment.

Pierwsze tańce weselne – jak wyglądają?

Każdy pierwszy taniec jest wyjątkowy. Niektóre z uwagi na przepiękny występ pary młodej, inne z uwagi na wybrany przez nich utwór. A czasami w pamięć zapada przede wszystkim wyjątkowy entourage. Mowa oczywiście o dodatkach, które uatrakcyjnią każdy pokaz tanecznych umiejętności nowo poślubionej pary. W krytycznych sytuacjach atrakcje mogą nieco odciągnąć uwagę od niedociągnięć i pomyłek, które mogą się zdarzyć, jeśli parze z tańcem nie po drodze. Błędy spowodowane są najczęściej stresem lub niedostatecznym przygotowaniem.

Nawet biorąc lekcje w profesjonalnej szkole tańca, wykupujemy określoną ilość godzin. Czasem czegoś do końca nie zrozumiemy i wstydzimy się poprosić o ponowne zaprezentowanie figury. Dlatego dobrym pomysłem jest kurs pierwszego tańca online. Kupując taki kurs, mamy dożywotni dostęp do choreografii. Możemy zobaczyć każdą figurę, jak i  taniec krok po kroku, dokładnie tyle razy, ile będziemy potrzebować. Taki kurs zakupimy na Dance From Home.

Efekty specjalne podczas pierwszego tańca

A jakie efekty możemy wykorzystać podczas pierwszego tańca? Opcji jest całkiem sporo. Pierwsze tańce na weselu najczęściej odbywają się wśród świetlnych iluminacji, ale nie tylko. Do dyspozycji mamy również takie efekty specjalne jak:

  • ciężki dym – dzięki niemu para młoda może zatańczyć “w chmurach”. Ciężki dym zasłoni wszelkie niedociągnięcia, ale i stworzy niesamowite widowisko. Do jego wytworzenia potrzebny będzie specjalny sprzęt;
  • fontanna sztucznych iskier – to nieco droższa, ale z pewnością warta rozważenia atrakcja. Iskry idą w ruch najczęściej w momencie podnoszeń lub innych kulminacyjnych momentów pierwszego tańca. Brzmi kusząco?
  • konfetti – w postaci wirujących płatków kwiatów czy serduszek;
  • bańki mydlane – dodają tańcowi lekkości i są znacznie rzadziej spotykane.

Każdy z tych efektów specjalnych uatrakcyjni Wasz występ. Jednak warto pamiętać, że to wciąż taniec, więc najważniejsze znaczenie ma oczywiście choreografia pierwszego tańca. Musi być ona skrupulatnie wybrana – zarówno jeśli chodzi o utwór, ale i styl taneczny – a także powtórzona dostateczną ilość razy. Wtedy będziemy mieć pewność, że nie pomylimy kroków. Klucz do sukcesu to nauka tańca w komfortowych, niestresujących warunkach. Wybierając kurs online, możecie uczyć się kroków w przyjemnej atmosferze, nie przejmując się ewentualnymi uwagami instruktora.

Wykorzystajcie czas przygotowań do wesela, by upewnić się, że to w swoich objęciach chcecie tańczyć na każdym czekającym Was w życiu przyjęciu.