Portal ślubny , Portal Weselny , Ślub, Wesele, Panna Młoda, Pan młody, suknie ślubne, przyjęcie weselne

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła. J. W. Goethe

Czy należy zaprosić szefa na wesele?

Tworzenie listy gości na ślub oraz wesele to jedna z przyjemniejszych części przygotowań, ale wcale nie taka łatwa. W niektórych sytuacjach mogą pojawić się wątpliwości i właśnie taki problem mają niektóre osoby, jeżeli chodzi o kwestię zaproszenia swojego szefa.

Jeśli ma się z nim dobrą i bliską relację, to decyzja jest oczywista, ale co w sytuacji, kiedy jest inaczej?

Na ten temat wypowiedziała się Jade Beer, redaktor naczelna magazynu Brides, która wie wszystko, co można wiedzieć o ślubach i etykiecie. Oto jej słowa:

„Tak, absolutnie powinnaś zaprosić szefa na swoje wesele, jeśli chcesz, aby się na nim znalazł! Odpowiedź na to pytanie jest naprawdę prosta i nie powinno być z tym problemu, ponieważ macie kontakt od poniedziałku do piątku.

Jeśli masz to szczęście i posiadasz dobrą relację z szefem, wówczas ten dzień nie może się obejść bez niego. W innym wypadku – niekoniecznie.

Nikt, w tym szef, nie może się czuć z góry zaproszony na Twoje wesele. Sama osobiście nie czuję, że powinnam być zaproszona na wesele każdego pracownika Brides i kiedy brałam ślub, też nie zaprosiłam swojego szefa. Po prostu nie miałam z nim bliskiej relacji i nasze kontakty ograniczały się do linii biznesowej.

Jednakże na kilka rzeczy należy uważać. Szef jest też człowiekiem i ma uczucia, więc jeśli zapraszasz wszystkich z biura oprócz szefa, wtedy może poczuć się nieco wykluczony.

fot. Matt Boulton źródło: flickr. com