Kolekcja mody ślubnej 2018/2019 Flowers of the valley

Katya Shehurina

Katya Shehurina

Katya Shehurina jest projektantką, która stworzyła kolekcję mody ślubnej 2018/2019 Flowers of the valley. Jej inspiracją były eteryczne, wiejskie krajobrazy.

Urodzona na Łotwie, londyńska projektantka Katya Sheruina zaskoczyła ponownie proponując coś zupełnie nowego – zamiast tradycyjnego stylu wprowadza świeżość i dziewczęcy look. Nowoczesne suknie nawiązują do stylu vintage. Pojawiły się francuskie kwiaty, dekoracyjne tiule, a także delikatne kwieciste wzory. Dopełnieniem stylizacji są ręcznie wykonane detale z naturalnego drewna i kontrastujące z nimi kryształki Swarovskiego.

Świetliste kreacje zaprojektowane przez Katyę Shehurinę są utrzymaną w romantycznej tonacji. Takie efekt nadają im świeże, pastelowe kolory jedwabnych kwiatów na ramionach oraz kaskady liści wiśni. Paski są kolejnym nowym trendem w kolekcji tej projektantki. Nie wolno zapominać o detalach na plecach, które Katya zaprojektowała w barokowym stylu, wykorzystując modną ostatnio obniżoną linię ramion.

Oprócz odcieni bieli w kolekcji pojawiły się także stonowane kolory w odcieniu pastelowej lilii i pudrowego różu. Poza tym, panny młode mają do wyboru także odcienie beżu i błękitu nieba.