Jakob Kosel i Karolina Pisarek w sesji ślubnej Apart

sesja ślubna

Karolina Pisarek i Jacob Kosel zostali nowymi ambasadorami ślubnej kolekcji biżuterii marki Apart. Finaliści ostatniej edycji programu Top Model w romantycznej, ale też pełnej świeżego humoru sesji, zaprezentowali najnowszą kolekcję obrączek ślubnych na 2016 rok.

Za obiektywem stanął Marcin Tyszka. Stylizacje do sesji przygotował Michał Kuś.

apart

 

Karolina Pisarek ma 18 lat, mierzy 170 cm i waży 51 kg. Ma niemal idealną figurę o wymiarach w biuście: 86 cm, w talii: 62 cm a w biodrach: 86 cm.

Karolina Pisarek

Jak podaje portal Top Model Karolina Pisarek pasjonuje się sportem, Najbardziej lubi koszykówkę. Uwielbia też chodzić na zakupy. Jest uczestniczką programu Top Model i dlatego marzy też o modelingu. Jest fanką Kate Moss, która nie tylko w modzie odnosi sukcesy.

Jakob Kosel
Jakob Kosel natomiast ma 23 lata i mierzy 193 cm. Jego waga to 80 kg. Ma bardzo ładnie zbudowaną klatkę piersiową szerokości 100 cm. W talii mierzy 63 cm, natomiast w biodrach 90 cm.

apart

Jakob Kosel mieszka w Katowicach. Tak jak Karolina Pisarek, Jakob uwielbia sport dlatego studiuje na AWF. Już teraz jest instruktorem pływania i ratownikiem. Uczęszcza też na kurs trenera personalnego.

Jakob Kosel

Wzorem, z którego czerpie inspirację są dla Jakoba rodzice. Jakob Kosel jest jednym z trójki rodzeństwa, a jego dom jest pełen miłości i zrozumienia. Chłopak lubi wysokie dziewczyny dlatego do jego ulubionych modelek należą Anja Rubik i Kasia Struss.

apart6

„Top Model” to program emitowany przez stację TVN. Karolina Pisarek i Jakob Kosel walczą w nim o bilet do kariery w świecie mody. Osoba, która zwycięży otrzyma 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli oraz publikację z sesji zdjęciowej na okładce poczytnego magazynu o gwiazdach i modzie.

apart66

Program jest emitowany w poniedziałki o 21:30 i cieszy się dużą widownią. Zawdzięcza to osobowościom jurorów, czyli m.in. Joannie Krupie, Dawidowi Wolińskiemu, Katarzynie Sokołowskiej i Marcinowi Tyszce. Michał Piróg jest dobrym duchem uczestników i zawsze służy im radą i pomocą.