Fryzury ślubne w zmysłowym upięciu

fryzury ślubne

Fryzury ślubne to nie lada wyzwanie dla panny młodej i dla fryzjera. Dziś chcemy polecić bardzo prostą fryzurę, pełną urokliwej prostoty.

Upięcie ślubne, które dziś prezentujemy doskonale eksponuje piękno włosów. Dzięki odpowiednim zabiegom zyskują one objętości. Taka fryzura odsłania też całkowicie twarz panny młodej. Zatem świetnie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Proponowane przez nas upięcie najlepiej sprawdza się gdy włosy są długie. Oto krok po kroku jak zrobić proste upięcie na ślub.

upięcie ślubneKrok 1.

Ta fryzura najlepiej wygląda na drobnych loczkach. Musimy więc zakręcić długie włosy. Do tego celu przyda się okrągła lokówka o małej średnicy. Kręcimy włosy na pasmach mniej więcej o szerokości trzech centymetrów.

długie włosyKrok 2.

Loki na całej głowie są już gotowe. Aby dodać im objętości delikatnie je tapirujemy. W tym celu bierzemy w palce każdy lok i go pocieramy. Ruch naszych palców powinien przypominać rozcieranie ziarenka.

Krok 3.

Wszystkie włosy zbieramy i związujemy gumką do włosów. Najlepsza jest taka, która nie zawiera metalowych elementów. Te bowiem mogą splątać i wyrwać włosy. A włosy natapirowane są bardziej wrażliwe na splątanie.

fryzury ślubneKrok 4.

Końce kucyka stul w stronę podstawy kucyka. Powinien uformować się krąg ukrywający gumkę do włosów.

fryzura ślubnaKrok 5.

Poszczególne końcówki włosów upinamy przy pomocy wsuwek. Zadbajmy, aby były one w kolorze włosów.

Krok 6.

Z kucyka wysuwamy pasmo o szerokości 5-6 centymetrów. Delikatnie je tapirujemy i podpinamy do koczka. Dzięki temu uzyskamy większą objętość włosów z przodu fryzury.

Nasza fryzura ślubna jest już gotowa. Brakuje jedynie welonu i białych kwiatów. Z boku możemy wpiąć także spinkę z cyrkoniami.