A może…kombinezon śluny?!

Kombinezon ślubny może z powodzeniem zastąpić suknię ślubną. Czasami panny młode chcą założyć coś oryginalnego, co podkreśli ich wyjątkowość i doskonałą figurę w nieco inny sposób niż za pomocą tradycyjnej sukienki.

kombinezon ślubnyfot.  Nasty Gal

Dla tradycjonalistek

Szykowny i ponadczasowy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim piękny dekolt oraz krój na plecach. Noszony wraz z długim naszyjnikiem daje nieziemski efekt. Dodatkowym plusem jest fakt, że ze względu na dość luźny design, pasuje do wielu sylwetek.

kombinezon ślubnyfot. Asos

Bohema

Oto jeden z fantastyczny kombinezonów, który jest wręcz stworzony na uroczystości w stylu bohema. Warto zwrócić uwagę na wspaniały kwiatowy bukiet w miejscu tradycyjnego welonu. Sugerujemy do tego stroju płaskie buty lub sandały, aby podtrzymać klimat. Kostium ten bez wątpienia też świetnie sprawdziłby się podczas ślubu na plaży. A obfita koronka to świetna okazja, aby pochwalić się fantastycznymi nogami.

kombinezon ślubnyfot. Revolve Clothing

Trendy

Kombinezon właściwie bez skazy. Perfekcyjny dla bardzo eleganckich i wykwintnych uroczystości.

kombinezon ślubnyfot. Asos

Coś innego

Przedstawioną kreację można spokojnie zakwalifikować jako hybrydę sukni ślubnej i kombinezonu. Bardzo luźne „nogawki” odwołują się nieco do sukni, natomiast reszta zawiera w sobie wszystkie zalety kombinezonu. Z kolei rękawy pozwalają poczuć się niczym anioł na anielskiej uroczystości.

kombinezon ślubnyfot. BHLDN

Dla nowoczesnej panny młodej

Kombinezon, stanowiący idealną kombinację nowoczesności i klasyki. Świetnym pomysłem są kieszenie, w których można trzymać chusteczki, akcesoria makeup czy niekoniecznie zdrową przekąskę (byle tylko nikt nie widział!). Polecamy dodać do tego pasek z kamieniami szlachetnymi i tradycyjny welon. Fantastycznie sprawdzi się tutaj też para wysokich obcasów.

fot. J. Crew

Szczypta dziewczęcości

Delikatny, drobny kombinezon, który jest prosty, ale i słodki.

fot. Tobi

Minimalizm

Nie lubisz przepychu bądź masz ograniczony budżet? Nie szkodzi. W takim minimalistycznym kostiumie będziesz wyglądała fantastycznie. Ponadczasowy.

fot. Forward by Elyse Walker

Koronki

Kostium w całości koronkowy – po prostu wspaniały. Ciekawa odmiana w porównaniu z innymi kostiumami, wśród których przeważają szerokie nogawki. Do tego koronka – idealna na śluby.

fot. Bloomingdale’s

Dla lubiących detale

Jeżeli przyjrzycie się bliżej kostiumowi od Mustard Seed, możecie odkryć wiele smaczków. Do tego cena nie jest zbytnio wymagająca. Sam krój daje duże pole do popisu, jeżeli chodzi o wybór pięknego naszyjnika czy kolczyków.

fot. Alfred Angelo

Klasyka

Kostium dla panien młodych, które mimo odrzucenia pomysłu sukni ślubnej, chciałyby zachować nieco tradycjonalizmu. Zresztą sam kostium zaprojektowany został przez znanego designera sukni ślubnych – Alfreda Angelo. W bardzo oryginalny sposób wycięty jest dekolt, a szerokie nogawki dają iluzję sukni ślubnej. Dodając do tego szykowny welon i piękne buty, otrzymujemy perfekcyjną pannę młodą.