Ślubne obuwie, obok którego nie można przejść obojętnie

obuwie ślubne

Dobór obuwia ślubnego to dla panny młodej zawsze nie lada wyzwanie. Powinno ono pasować do sukni, do tematyki i kolorystyki ślubu, a do tego najlepiej być jeszcze wygodne. Szukacie inspiracji? Spójrzcie na te buty, są boskie!

Ah, ta koronka

Delikatna siatka z koronkowymi wzorami, które pięknie oplatają kostkę. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że to po prostu szczypta magii.

obuwie slubne

Jeśli tylko pasuje…

Może nie jest to najbardziej praktyczny wybór na noc, ale tylko na nie spójrzcie! Te błyszczące się kryształy sprawią, że goście prędko nie zapomną tej pary butów.

obuwie slubne 1123

Moc kwiatów

Kwiaty od zawsze stanowią uosobienie romantyczności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć romantyczne buty i urzec nimi zarówno partnera, jak i gości na sali.

obuwie slubne Niech żyje kolor

Kto powiedział, że obuwie księżniczki musi być białe i błyszczące?

obuwie slubne

Grunt to balans

Piękna kokardka zestawiona z błyszczącym obcasem gwarantuje niezwykłe połączenie słodyczy i przebojowości. Takie obuwie ślubne to smak i elegancja.

obuwie slubne

Lśnienie i blask

Niech Twoje szczęście tego dnia będzie wyrażone blaskiem tych wspaniałych butów. Dodatkowy poblask dla baśniowej, wymarzonej uroczystości.

obuwie slubne 1165

Palec do palca

Modny i uwodzicielski design sprawi, że partner będzie Cię całą noc adorował. Wielce stylowe.

obuwie slubne

Klasa i wygoda

Wcale nie jest powiedziane, że musisz poświęcić wygodę na rzecz mody. Te buty są tego odzwierciedleniem – przetańczysz w nich całą noc.

obuwie slubne

Niczym szampan

W tych butach poczujesz nieziemski entuzjazm nawet bez popijania łyka szampana. Przedstawione obuwie ślubne nie dość, że fantastycznie wygląda, to do tego jest bardzo komfortowe i spokojnie sprawdzi się na całą noc.