6 najlepszych sukien ślubnych z wycięciem na plecach

Suknie z wycięciem na plecach

Suknie z wycięciem na plecach są bardzo seksowne. W przypadku sukien ślubnych takie fasony również są na miejscu, tyle że dodatkowo zdobi się je tiulem, albo innymi dekoracyjnymi detalami.

Jo by Augusta

Jo by Augusta Jones posiada wspaniały ażurowy wzór na niemal przezroczystej tkaninie. Ażurowy wzór pokrywa rękawy i plecy. Kwiaty tworzą wzór biegnący przez ramiona i wzdłuż kręgosłupa. Na ramionach ażurowe wzory nawiązują do pnących róż.

Beautiful by Enzoani

Beautiful by Enzoani jest kolekcją, która robi wrażenie. Mniej znaczy więcej w przypadku tej sukni, z tiulowym dołem i wycięciem na plecach pokrytym transparentnym materiałem.

Judy Garland by Jade Daniels

Wysoka linia szyi z japońskim kołnierzykiem jest połączona z ażurowym wzorem na plecach z linią niewielkich położonych obok siebie guzików.

Alexia Designs, Style 1094

Prosta suknia od Alexii Designs, Style 1094, jest ozdobiona sznurem guzików biegnącym od szyi do dołu sukni. Zamiast klasycznego gorsetu zastosowano transparentną tkaninę pokrytą ażurem. Piękno tkwi w prostocie.

Style F171010  by Jasmin

Tylna część w sukni Style F171010 by Jasmin jest elegancka i wyrafinowana. Wyjątkowego stylu nadają jej delikatne, krótkie rękawy. Charakterystyczny, ażurowy wzór i zapięcie na guzki nawiązuje do stylu vintage.

Finley by David Tutera dla Mon Cheri

Ażurowe wzory na plecach sukni ślubnej Finley od Davda Tutery dla Mon Cheri również stwarzają iluzję wycięcia na plecach. Iluzoryczny efekt rozmywa się po dostrzeżeniu klasycznego zapięcia, biegnącego pośrodku sukni.

Exit mobile version