10 pomysłów na obuwie ślubne

10 pomysłów na obuwie ślubne

Wybór obuwia na ceremonię ślubną jest bardzo ważnym i zarazem trudnym elementem.

Buty stanowią istotną część całego ubioru i ich nieprawidłowy dobór może zaburzyć całą kreację. Należy odpowiedzieć sobie na wiele pytań:
– czy pasują do sukni?
– czy pasują do motywu przewodniego ślubu?
– czy są odpowiednie do wybranej lokalizacji ślubu?

Poniżej prezentujemy 10 przykładowych par obuwia, które mogą okazać się perfekcyjne na wymarzony ślub.

lśniące buty ślubneOstentacyjne lśnienie

Olśniewające diamentowe buty od Rainbow Club. Idealnie nadają się do uroczystości, podczas których planowany jest przepych oraz bogactwo.

buty ślubne w stylu vintageButy ślubne w stylu vintage

Te przepiękne obuwie pochodzi z kolekcji Rachel Simpson Shoes i jest wręcz stworzone na śluby w stylu vintage. Delikatny róż i metaliczne obszycie bardzo dobrze może komponować się z bukietami kwiatów oraz suknią ślubną.

Szyk w stylu retroSzyk w stylu retro

Buty wyprodukowane przez Pink Paradox są perfekcyjne na śluby przeprowadzane w stylu retro. Dobierz do tego suknię typu tea-length, a będziesz błyszczała całą noc!

Coś niebieskiegoCoś niebieskiego

Niebieskie buty na obcasie od Charlotte Mills Bridal. Design z tyłu przypomina serce, co jest pięknym akcentem potwierdzającym miłość do wybranka.

Tradycyjne pięknoTradycyjne piękno

Tradycja zawsze będzie cool. Po raz kolejny prezentujemy buty warsztatu Rachel Simpson Shoes, tym razem z zakręconymi metalowymi paskami i pięknie wykończonymi trójwymiarowymi kwiatami.

Bajeczne balerinyBajeczne baleriny

Nie lubisz wysokich obcasów? Nic straconego! Balerinki od Charlotte Mills Bridal są idealnym wyborem dla panien młodych, które chcą przetańczyć całą noc czy bawić się na plaży. Pięknie udekorowane serca na przodzie są zachwycające.

Uroczo inneUroczo inne

To coś dla kobiety, które lubią wyróżniać się z tłumu. Powrót do lat 80. Dzięki obuwiu od Love Art Wear Art.

Delikatne detaleDelikatne detale

Te eleganckie obuwie od Rainbow Club w stylu T-bar posiada gustowne delikatne ozdoby. Idealne buty do podkreślanie dziewczęcości. Wyglądają wyśmienicie z prostą suknią ślubną.

Romantyczna czerwieńRomantyczna czerwień

Coś dla odważnych panien młodych z charakterem. Wystrzałowe rockowe buty z lat 50. XX wieku. Przetańczysz w nich całą noc.

Fantazyjne kwiatyFantazyjne kwiaty

Buty w sam raz na śluby z kwiecistym motywem przewodnim, zaproponowane przez Rainbow Club. Świetnie będą wyglądały z suknią ślubną, ale mogą też być swobodnie zakładane przy innych okazjach.