Pomysły na urozmaicenie wesela

torciki weselne

Wesela są okazją do świętowania w elegancki sposób. Czy istnieje lepszy sposób na wejście na nową drogę życia niż fantastyczne wesele pośród najbliższych i najdroższych wam osób? Zarzucamy kilka pomysłów i inspiracji, które mogą uczynić waszą zabawę jeszcze lepszą!

Tort weselny : Kto powiedział, że ślubny tort musi być tortem? Zdarzały się już małżeństwa, które dzieliły wielki ciepły jabłecznik. Mogą też to być ciasta cytrynowe, pomarańczowe czy czekoladowe – liczba opcji jest nieograniczona. Nie przepadacie za słodkim? To może stwórzcie oryginalny tort z różnych rodzajów sera?

Przyślijcie swojemu projektantowi tortu zdjęcia, wizerunki, napisy czy cokolwiek chcielibyście zamieścić na cieście i na pewno znajdzie dobre rozwiązanie. Zindywidualizowany i unikalny tort stanowi gwarancję, że każdy gość będzie o tym pamiętał do końca życia.

dekoracja sali weselnej

Dekoracje : Dekoracja sali w dużym stopniu może wpływać na atmosferę i nastrój gości. Zamiast skupienia się na tylko jednym schemacie kolorystycznym, spróbujcie wykonać mieszankę, która da niepowtarzalny wygląd. Kolory, takie jak kremowy, koralowy i niebieski fantastycznie nadają się na letnie przyjęcia.

Catering : Wasi goście bez wątpienia w dużej mierze będą uzależniali ocenę przyjęcia od jakości jedzenia. Nie bójcie się spróbować czegoś innego. Pomyślcie, w jaki sposób podać ulubione potrawy. Chcecie coś oryginalnego? Może zamiast tradycyjnego jedzenia przy stole, przygotujcie stoiska z pożywieniem z różnych kuchni świata?

Spersonalizowane drobiazgi : Ludzie uwielbiają niespodzianki. Przygotujcie jakieś dla gości! Spersonalizowane kubki z imionami gości? Ciasteczka szczęścia dla każdej osoby? Opcji jest naprawdę wiele.

DJ: W znacznym stopniu od DJ-a zależy, jak będzie przebiegała zabawa. Wybierzcie dobrze! Poinformujcie go dokładnie, jakiego rodzaju muzyki oczekujecie i kiedy ma być grana. Koniecznie w repertuarze powinny znaleźć się „wasze” piosenki, które przywołują piękne wspomnienia.

fot. djromanj , misscreativecakes źródło: flickr. com